בהכרזה של סמסונג בברצלונה על ה-Galaxy S5 ומוצרי הכושר הנלווים, ה-Gear 2 וה-Gear fit לא נמסרו פרטים לגבי המחיר, שכידוע ה-Gear הראשון היה יקר מאוד וזו אחת הסיבות לחוסר הצלחתו. כעת מפרסם PhoneArena כי האתר הטיוואני ePrice.tw חושף את מחירם באירוע הכרזה רשמי של סמסונג במדינה.

מחיר ה-Gear 2 יעמוד בטיוואן על $295 בעוד ה-Gear Fit יימכר במחיר זול יותר של $197. המחירים הללו תואמים את המחיר הרשמי של של המכשירים, אולם באירופה המחיר מעט גבוה יותר המחושב לפי מטבע היורו. חסר גם בנוסף את ה-Gear 2 Neo, הגרסה המוזלת של השעון שמחירו צפוי להיות איפשהו באמצע בין השניים.

בדומה ל-Galaxy S5, המוצרים הלבישים החדשים יגיעו בתחילת חודש אפריל לעולם יחד עם הטאבלטים החדשים אך הנעלם הגדול הוא דווקא המחיר של מכשיר הדגל החדש, שוודאי לא יהיה זול במיוחד בתחילת מכירתו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.