תחום המוצרים-הלבישים-החכמים עדיין בתחילת דרכו, אך צובר תאוצה. בינתיים נרשם הישג נוסף לארון התהילה של סמסונג (Samsung) והפעם מדובר בחציית רף 1,000 האפליקציות לסדרת השעונים החכמים שלה, ה-Galaxy Gear.

הסדרה מונה כיום חמישה שעונים-חכמים שונים, ושלושה מהם מבוססים על מערכת ההפעלה של החברה עצמה, טיזן (Tizen): ה-Galaxy Gear, Gear 2, וה-Gear 2 Neo.

בבלוג הרשמי שלה, פרטה החברה אודות מספר אפליקציות פופולריות שזמינות עבור שעוניה-החכמים, וכיצד הן עברו התאמה לשימוש בהם. אמנם 1,000 אפליקציות אינו מספר גדול אם נשווה אותו למספר האפליקציות הקיימות כיום לטלפונים-החכמים או לטאבלטים השונים, אך אם מתמקדים בפלטפורמת השעונים-החכמים בלבד, בהחלט מדובר במספר מרשים. כיום, רק שעון אחד הצליח להגיע להישג זה, ומדובר ב-Pebble המצליח, שרשם מאות אלפי הזמנות ברחבי העולם כבר בתחילת דרכו, וחגג 1,000 אפליקציות לחנות הייעודית שלו כבר בתחילת השנה.

חשוב לציין, כי האפליקציות שתומכות בשלושת השעונים מסדרת שעוני ה-Gear, אינן תומכות בכל השעונים-החכמים של הסדרה, לאור העובדה כי שני השעונים האחרים של החברה מבוססים על מערכות הפעלה שונות, ולא על טיזן: ה-Gear Fit רץ על מערכת הפעלה ייחודית משל עצמו, וה-Gear Live מבוסס על מערכת ההפעלה מבית גוגל (Google), ה-Android Wear.