סמסונג הכריזה והשיקה בשוק הקוראני את Samsung Beam SPH-W9600 המסוגל לתת פתרון מצוין לאנשי עסקים כאשר הוא כולל בתוכו מיני מקרן המאפשר להציג מצגות, מסמכים ותמונות בקלות על גבי כל משטח.

ה-Beam מציע איכות תצוגה גבוהה עם מסך מגע 3.3 אינצ’ מסוג AMOLED ברזולוציה 800×480 וכולל מצלמה 5 מגה פיקסל לצילום, זיכרון 8GB, כניסת כרטיס microSD, מקלט טלוויזיה T-DMB וסוללת 1200mAh. בנוסף, המכשיר מאפשר למשתמשים להציג תכני מולטימדיה, משחקים, וידאו ותמונות באמצעות מקרן מסוג DLP Pico LED עד לגודל מסך של 50 אינצ’, ומגיע עם תמיכה בקידוד Divx וצפיה בקבצי Microsoft Office. לדברי סמסונג, המקרן בהיר פי 1.5 מהדור הקודם בדגם SPH-W7900 ובעל בהירות של 9 לומנס.

כפי שדיווחנו בעבר, סמסונג חשפה את המכשיר בזמן תערוכת MWC שנערכה בתחילת פברואר, אולם אז הוא היה מוכר בשם Helo i8520 עם מפרט עשיר המבוסס על אנדרואיד 2.1 (ולא על מערכת הסגורה של סמסונג), יחד עם מסך מגע 3.7 אינצ’ ומצלמה 8 מגה פיקסל. לא ידוע האם המכשיר יושק גם בשווקים אחרים ומהו מחירו. (מקור)

עדכון: מחירו יעמוד על $800.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.