חברת סמסונג אלקטרוניקס הכריזה היום כי תשיק בכנס CES בלאס ווגאס, ארה"ב את מצלמת ה- NX300, מוצר הדגל החדש בסדרת NX. מצלמת ה- NX300 מרימה את הרף בתחום המצלמות מסוג CSC תוך שהיא מספקת שילוב יוצא דופן של תכונות, פונקציונאליות ועיצוב לצילום המושלם בכל רגע.
כמו כן, השיקה סמסונג את עדשת ה- NX 45mm F1.8 2D/3D, ה-one-lens 3D הראשונה אשר מסוגלת לצלם תמונות סטילס ווידיאו full HD באיכות 3D מושלמת.

ביצועי צילום מושלמים
ביצועי הצילום יוצאי הדופן של מצלמת ה- NX מתאפשרים באמצעות חיישן ה- APS-CMOS, 20.3 מגה פיקסל אשר מסוגל ללכוד פרטים באיכות גבוהה, כך שאיכות הצבעים וחדות התמונה ברורים וצלולים בכל תנאי תאורה. טווח ה- ISO הרחב (ISO100-25600) משפר גם הוא את הביצועים ומאפשר לצלם תמונות מאוזנות גם בתנאי תאורה חשוכים.
מערכת הפוקוס החדשה- (Auto Focus (AF מספקת מהירות ודיוק ניגודיות. מהירות תגובת התריס של 1/6000 ומצב הצילום הרציף של 8.6fps דואגים שהמשתמש לא יחמיץ רגע בצילום.
מנגנון התמונות DRIMe IV אשר פותח על ידי סמסונג מספק פיתוחי תמונה יוצאי דופן במהירות גבוהה ובאיכות מצוינת. כמו כן, מנגנון זה מאפשר ריבוי צבעים טוב יותר והפחתה של הפרעות "רעש" בתמונה, ותומך בצילומי וידיאו 1080p Full HD ב-2D ו- 3D (בשילוב עם עדשת סמסונג החדשה mm 45 2D/3D ).

למצלמת ה- NX300 מסך AMOLED 84mm , מסך מגע עם ממשק ידני. למסך אופציית הטיה המקלה על צילומים מזוויות נמוכות או גבוהות ומאפשרת צילום נוח מכל מקום.

שימושיות קלה ועיצוב רטרו אופנתי
מצלמת ה- NX300 הקומפקטית מאפשרת לכל אחד לצלם תמונות מקצועיות ומרשימות ללא צורך בידע טכני וללא בזבוז זמן בהגדרת הפרמטרים השונים.
בפונקצית ה- Smart Mode ניתן לבחור בין 14 מצבים שונים כגון: Creative Shot, Landscape, Light Trace או Action Freeze אשר יתאימו באופן אוטומטי את הפרמטרים השונים כגון צמצם ומהירות התרים על מנת לקבל את התמונה הטובה ביותר בכל סיטואציה.
פונקציה נוספת במצלמה הינה ה- i-Depth אשר מאפשרת לשנות ולהתאים את עומק התמונה, זאת באמצעות מערכת ה- i-Function הייחודית לשינוי פרמטרים שונים על גבי העדשה עצמה ללא צורך להזיז את המצלמה מאובייקט הצילום.

העיצוב זוכה השבחים של סדרת ה- NX חוזר גם במצלמת ה- NX300 הזוכה לעיצוב רטרו פשוט ואלגנטי בצבעים של שחור או לבן, בשילוב עם קו מתאר כסוף.

שיתוף תמונות מיידי באמצעות חיבור אינטרנט
חיבור ה- Wi-Fi במצלמת ה- NX300 מאפשר למשתמש לשתף את התמונות שלו באופן מיידי בצורה בטוחה ישירות למכשיר הנייד החכם או לטאבלט. על מנת לחבר את המצלמה למכשיר הנייד, יש להוריד את אפליקציית סמסונג- SMART CAMERA אשר זמינה גם לאנדרואיד וגם ל- iOS אל המכשיר הנייד או הטאבלט ולעקוב אחר ההוראות הפשוטות לחיבור מאובטח עם המצלמה.
מצלמת ה- NX300 תזהה באופן אוטומטי ותתחבר באופן אלחוטי למכשיר הנייד בכל פעם שאחד מיישומי ה- SMART CAMERA יפעלו. בין היישומים: AutoShare- אשר שולח תמונות באופן אוטומטי, ישירות למכשיר הנייד לאחסון בטוח ו- Mobile Link- המאפשר למשתמש לבחור תמונות ואלבומים שיעברו למכשיר הנייד. פונקציה נוספת באפליקציה היא ה- Remote Viewfinder לצילם יצירתי ומרגש יותר.

חיבור ה- Wi-Fi של מצלמת ה- NX300 מאפשר למשתמש לחלוק תמונת עם משפחה וחברים ישירות מהמצלמה דרך אתרי אינטרנט ורשתות חברתיות באמצעות לחיצה אחת על מקש ה- DIRECT LINK. כמו כן ניתן לגבות ולאחסן תמונות ישירות בענן באמצעות ה- AllShare Play וכך לגשת אליהן בבטחה ובקלות.

עדשת ה- mm 45 2D/3D של סמסונג
עדשת ה- mm 45 2D/3Dשל סמסונג (נמכרת בנפרד) פותחת עולם מרגש של אפשרויות צילום 3D והיא עדשת ה-one-lens 3D הראשונה מסוגה בעולם לצרכן הפרטי. מצלמת ה- NX300 ועדשת ה- mm 45 2D/3D מסוגלות לצלם גם צילומי סטילס וגם צילומי וידיאו 1080p Full HD , כן שיחד, זוהי ערכת המצלמה הקומפקטית היחידה התומכת בצילומי 3D ווידיאו 3D. מצלמת ה- NX300 תומכת בכל ליין העדשות והאביזרים המקצועיים של סדרת NX כך שלמשתמש אפשרויות רבות על מנת להצליח להגיע לצילום המושלם.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.