יחד עם ההכרזות הרבות שראינו באירוע של סמסונג מסדרת ה-ATIV, הוצגו גם המכשירים החדשים של החברה שהוכרזו כמו ה-Galaxy S4 mini, ה-Active וגם ה-Galaxy S4 Zoom, המצלפון החדש. בנוסף לאלו, תחבאה לה גם הכרזה נוספת באירוע הקשורה למכשיר הדגל של החברה, ה-Galaxy S4, וכי סמסונג הודיעה שלצבעי הלבן והשחור מצטרפים לא פחות מ-5 צבעים נוספים: וורוד (Pink Twilight), חום (Brown Autumn), אדום (Red Aurora), סגול (Purple Mirage) וכחול (Blue Artic). בינתיים סמסונג לא דיברה על זמינות הצבעים החדשים.

אם אתם מחפשים משהו עוד יותר ייחודי, יש גרסת S4 המצופה בזהב 24 קראט אשר תבטיח לכם מראה יוקרתי ונוצץ במיוחד. המכשיר נמכר באתר Goldgenie בעל ניסיון בתחום בציפוי מכשירים בזהב או פלטינום במחירים יקרים במיוחד. אם אתם מעוניינים, ה-S4 מצופה הזהב נמכר במחיר של $2,200 אם כי כרגע אזל המלאי.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.