סמסונג (Samsung) הכריזה, כפי שהיה צפוי, גרסה חדשה של ה-Galaxy Note 4, הפאבלט המוביל שלה, שמצויד במעבד ה-Snapdragon 810 המשופר שמספק למכשיר יכולת לעבוד ברשת LTE-A, ומעבר לכך.

המכשיר, שיהיה זמין כבר בחודש הבא, אך בהתחלה בדרום קוריאה בלבד, יתמוך כאמור ברשת LTE-A שלמעשה משלבת שלושה ערוצים להורדה בקצב מרבי של 300 מגה-ביט/לשנייה. עם זאת, מדובר ברשת LTE בקטגוריה 6, בעוד שהמודם שמשולב ב-Snapdragon 810 מסוגל כבר לעבוד בקטגוריה 9 שפירושה קצבי הורדה של עד 450 מגה-ביט/לשנייה.

וואווי (Huawei) בשיתוף עם קוואלקום (Qualcomm), יצרנית ה-Snapdragon 810, וחברת התקשורת הבריטית EE ערכו לאחרונה ניסוי בו הצליחו החברות להגיע לקצבים אלו, שאולי כבר ניתן לכנות כדור חמישי, אך לא ברור מתי רשתות כאלה יהיו זמינות באופן נרחב יותר.

המחיר של הטלפון החדש טרם פורסם, וכן לא ברור אם בכלל החברה תבחר לשווק אותו מחוץ לגבולות דרום קוריאה. דגם ה-LTE-A של ה-Galaxy S5 נכמר רק במדינת המוצא.

מעבר לכך אין שינוי בתצורה של ה-Note 4.

שתף:

Samsung Galaxy Note 4 LTE-A

מכשיר ה-Galaxy Note 4 LTE-A מבית סמסונג הוא הגרסה המהירה יותר של הנוט 4 המקורי. הוא באותו גודל מסך 5.7 אינץ' ברזולוציה Quad HD אך רץ על שבב מרובע ליבה Snapdragon 810 ובעל תמיכה ברשתות LTE עד מהירות הורדה של 450 מגה ביט לשנייה ותמיכה עתידית ב-Cat.9. הוא כולל זיכרון עבודה (RAM) של 3 ג'יגה בייט, מצלמה 16 מגה פיקסל עם צילום וידאו ב-2K וסוללה בהספק של 3220mAh, פועל על מערכת האנדרואיד בגרסה 4.4 עם ממשק ה-TouchWIZ וכולל גם עט דיגיטלי עם מגוון יכולות.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.