סמסונג ממשיכה במסע ההכרזות שלה, ובמקביל להשקת ה-J2 Pro בהודו, היא הכריזה בטייוואן על טאבלט חדש בשם Galaxy Tab J. הטאבלט מיועד לשוק הכניסה. הוא מגיע עם מסך PLS בגודל של 7 אינץ', רזולוציה של 1280×800 פיקסלים בדחיסות של 216 פיקסלים-לאינץ', מעבד מרובע ליבות במהירות 1.5 ג'יגה-הרץ, זכרון פנימי של 1.5 ג'יגה-בייט ונפח אחסון של 8 ג'יגה-בייט בלבד, אם כי ניתן להרחיבו בעוד 200 ג'יגה-בייט לכל היותר עם כרטיס microSD.

גם המצלמות צנועות – 8 מגה פיקסל לאחורית ו-2 מגה פיקסל לקדמית, והסוללה בנפח של 4,000 מיליאמפר. הטאבלט יציע קישוריות WiFi, ברמה של עד 802.11n בלבד, ובלוטות'.בנוסף מצויד הטאבלט באפשרות לשלב סים דור רביעי, LTE, כך שניתן להשתמש ב-Tab J גם לצורך מענה לשיחות ושליחת מסרונים, כמו גם אפשרות כמובן לשימוש בתעבורת נתונים בכל מקום בו אין קליטת WiFi.

מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 5.1.1 ומעליה הגרסה המעודכנת של ממשק ה-TouchWiz. כן מציע הטאבלט תמיכה בפלטפורמות החדשות של סמסונג, S Bike ו-Kids Mode.

הוא יגיע חמדפים באי בתחילת אוגוסט בצבעי זהב ולבן, ומחירו יעמוד על כ-185 דולרים. לאחר מכן הוא אמור להגיע לשווקים נוספים בעולם.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.