סמסונג גלקסי S III Type-1 אשר יכלול שתי מערכות אנדרואיד לשימוש ארגוני ולשימוש אישי, יהיה זמין לניסיון בארגונים בתחילת הרבעון השני של 2013 

ברצלונה, ספרד- 25 לפברואר 2013- רד בנד תוכנה, המובילה העולמית בשוק ניהול תוכנה סלולרית(MSM)  עם למעלה מ 1.6 מיליארד מכשירים מבוססי תוכנת רד בנד, הודיעה היום על הסכם שיתוף פעולה עם סמסונג במסגרתו יערכו בדיקה של גרסת זהות-כפולה (dual-persona) על גבי הסמארטפון הפופולרי- סמסונג גלקסי S III, ליישום תכניות Bring Your Own Device (BYOD) בארגונים, החל מהרבעון השני של 2013. BYOD הינה גישה המאפשרת לעובדים להשתמש גם לצרכי עבודה במכשירי הסלולר האישיים שלהם.

כעת, באמצעות שיתוף הפעולה עם רד בנד, ארגונים המעוניינים לקיים מדיניות BYOD יוכלו להתנסות בגרסה של סמסונג גלקסי S III אשר מריצה שתי מערכות אנדרואיד נפרדות – אחת לשימוש אישי והשניה לשימוש ארגוני. כתוצאה מכך מנמ"רים אשר יבחרו ב TRUE™, פתרון רד בנד ל BYOD, יהיו בטוחים שהסמארטפונים האישיים של העובדים מתוצרת סמסונג הינם בעלי אבטחה גבוהה, בעלי ניהול וביצועים הדרושים לגישה הארגונית, במקביל העובדים ישמרו את האזור הארגוני נפרד מהאזור האישי, ויבטיחו שמידע ותוכן אישי ישמרו בפרטיות מפני המעסיקים.

"לקוחות סמסונג התרגלו לצפות לאותה חוויית משתמש עשירה שהם אוהבים בסמסונג, בין אם הם משתמשים בסמארטפון אישי או ארגוני. רד בנד מציעה פתרון ל BYOD על גבי הסמארטפון, במטרה לענות על צרכי העובדים, כמו גם על צרכי מנהלי ה IT", אמר ג'א (Jae) שין, סגן נשיא, ראש ארגון B2B בחטיבת תקשורת סלולרית, בסמסונג אלקטרוניקה.

TRUE, פתרון רד בנד ל BYOD אשר הופך טלפון סלולרי אחד לשני מכשירי טלפון וירטואלים הפועלים על אותה החומרה, מפריד לחלוטין את האזור הארגוני של העובדים מהאזור האישי, ומאפשר לישויות שונות לנהל כל אחת בנפרד טלפון וירטואלי מאובטח, דרך האויר. Type-1 mobile hypervisor של רד בנד, הפועל ישירות על גבי החומרה, מספק ביצועים מהירים לכל מערכת הפעלה וירטואלית. כיון שכל מערכת הפעלה מנותקת באופן מלא האחת מהשניה, רמת אבטחת המידע במערכת ההפעלה באזור האישי אינה משפיעה על מערכת ההפעלה באזור הארגוני.

"אנו שמחים להציע לארגונים להתנסות בפתרוןTRUE  ל BYOD. שיתוף הפעולה עם סמסונג המאפשר להציע טלפון וירטואלי בעל זהות-כפולה הינו אבן דרך משמעותית. ישנה ציפייה גדולה בשוק לסמארטפון BYOD המבוסס על Type-1 hypervisors. פתרון זה משפר באופן דרמתי את התמיכה של מחלקות IT ב BYOD וכן מאפשר לצרכנים לנוע בחופשיות בין אזור העבודה לאזור האישי על גבי מכשיר אחד. רד בנד וסמסונג במשותף יוצרים לארגונים את הדור הבא של מכשירים סלולריים צרכניים מאובטחים", אמר יורם זלינגר מנכ"ל רד בנד תוכנה.

מאז 2009, סמסונג סומכת על רד בנד שתשפר בהתמדה את מכשיריה הסלולריים באמצעות פתרון vRapid Mobile®לעדכוני FOTA ופתרון vDirect Mobile® לניהול מכשירים מבוססי תקן (DM). ב 2012, רד בנד נבחרה להיות "חבר זהב" בתכנית השותפים של סמסונג Samsung’s Enterprise Alliance Program (SEAP). המטרה של SEAP היא לאפשר לשותפים בה ליצור הזדמנויות חדשות להכנסות ע"י ניהול הטלפונים הסלולריים של הארגונים באמצעות מוצרי ופתרונות סמסונג. סמסונג ורד בנד יציגו את הסמסונג גלקסי S III בעל זהות-כפולה ב Mobile World Congress בברצלונה, 25-28 בפברואר 2013, בביתן של רד בנד באולם 2 דוכן 22C90.

למידע נוסף: www.truebyod.com

MWC-2013 Samsung

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.