סמסונג משיקה בישראל את מסך ה- LED, 24 אינץ', דגם  S24C770T, מסך טאצ' מקצועי עם פאנל MVA בעל זווית צפייה אופטימאלית. מסך ה- C770T של סמסונג מאובזר במעמד הזזה יוצא דופן, להטיית המסך ביד אחת, בטכנולוגיית ה- Multi-Touch לשימוש ב- 10 אצבעות ובעל עיצוב נקי ומתוחכם לשימוש נוח ויעיל.

תזוזה נוחה לזווית האופטימאלית ואינטראקציה ושליטה באמצעות פונקצית הטאצ'

מסך C770T עוצב במיוחד על מנת לספק למשתמש את הזוית הטובה ביותר לצפייה ולאינטראקציה עם המסך. הוא מספק אפשרויות מגע יוצאות דופן עם מעמד המאפשר להזיז ולהטות את המסך בצורה חלקה של עד 55 מעלות, זאת באמצעות יד אחת בלבד, למציאת פרספקטיבת הצפייה הנוחה ביותר וזווית העבודה האופטימאלית באמצעות הטאצ'.

בזכות העיצוב הארגונומי של המסך, ניתן לצמצם  את אי הנוחות בישיבה מול המחשב ואת המתח בפרק כף היד בזמן השימוש ולהפיק את המרב מהשימוש בו.

טכנולוגיית ה- Multi-Touch לשימוש ב- 10 אצבעות

טכנולוגיית ה- Multi-Touch לשימוש ב- 10 אצבעות מספקת למשתמש אינטראקציה אינטואיטיבית, כמו גם את האפשרות לשיתוף קל של מס' משתמשים נוספים בו זמנית על גבי אותו המסך.

מסך C770T של סמסונג מותאם לעבודה עם Windows 8 ונועד להציע ביצועים מעולים, כמו גם שליטה אינטואיטיבית לשימוש חלק ומהיר.

מראה נקי ומתוחכם לשימוש אלגנטי ונוח

למסך C770T עיצוב דק ויעיל להפקת המרב משטח העבודה של המשתמש. למסך מסגרת צרה אשר ממקסמת את גודל המסך ומונעת הסחות דעת בעת העבודה. עם עיצוב ארגונומי, אלגנטי ונקי, מסך זה מתאים לכל בית או משרד.

הזוית הטובה ביותר לעבודה

מסך C770T מספק את התצוגה הטובה ביותר מכל זווית צפייה. בניגוד לצגים אחרים, למסך זה זווית צפייה רחבה של 178 מעלות, אנכית ואופקית. הזווית הרחבה מאפשרת למשתמש לקבל את אותה איכות מכל זווית תצוגה קדמית. תודות ל-8 המעלות הנוספות, מספק המסך פתרון אידיאלי לצפייה בסרטים או תמונות עבור קהל רחב.

פתרון אודיו וידיאו מושלם, עם רמקולים מובנים

למסך 2 רמקולים מובנים 3W, המספקים צליל סטריאו באיכות גבוהה וחוויית מולטימדיה עשירה יותר. באמצעות איכות השמע, יכול המשתמש ליהנות מסרטים כמו בקולנוע וממוסיקה כמו בהופעה חיה. הרמקולים המובנים והיעילים מאפשרים להפיק את המרב מהשטח בו עומד המסך.

להרחיב את חוויית השימוש באמצעות מגוון חיבורים

למסך C770T של סמסונג 2 חיבורי HDMI ומגוון רחב של חיבורים, המאפשרים למשתמש ליהנות ממגוון משחקים ופעולות און ליין ולהתמודד עם כל מגוון התוכן.

תכונות מרכזיות:

  • מסך 24' (16:9)
  • חסכון בחשמל עד עד 33% בזכות טכנולוגית ה- LED
  • יחס ניגודיות סטטי של 3000:1
  • מהירות תגובה של 5MS
  • בהירות   cd/m2250
  • רזולוציה 1920/1080
  • זווית צפייה של 178/178 מעלות
  • חיבורים: Audio Out, USB, 2xHDMI
  • רמקולים 2  3W X

מחיר מומלץ לצרכן– 3499 ₪ כולל מע"מ

*הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה
-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.