עוד ועוד דיווחים מגיעים אלינו על כך שסמסונג בדרך להשיק טאבלט גדול ממדים. דיווח של Digitimes טוען כי זה יקרה כבר עד סוף השנה הנוכחית, וכי הוא יהיה מבוסס ככל הנראה על מערכת האנדרואיד.

דיווח זה מצטרך למסמכים שהוגשו ל-FCC על ידי החברה, לצורך אישור מכשיר אשר פורסמו השבוע ומתייחסים למכשיר טאבלט שמכונה SM-P905 המציע תמיכה ברשתות LTE, שמיועד לשוק האמריקאי, ומכשיר SM-900 עם חיבור דור שלישי. על פי המסמכים, האלכסון של מסך המכשיר הוא בגודל של 14.1 אינץ', וכשמורידים את השוליים, נשארים עם 12 אינץ' . תמונה אחרת שצורפה לתיק, ומציגה את המכשיר מאחור, מראה מיקום לחרט, מה שאומר שהטאבלט יהיה ככל הנראה שייך לסדרת ה-Note של החברה יחד עם ה-S Pen.

פרטים אחרים נחשפו מגלים שאכן המסך אמור להציע רזולוציה גבוהה במיוחד: 2,560×1,600 פיקסלים.

הטאבלט כזכור כבר דלף בעבר, אולם ככל הנראה היה מדובר בתמונה מזויפת אשר הגיע זמן קצר לאחר הדיווח הראשוני על כך שסמסונג תכריז על זוג טאבלטים נוספים.

 • יוסי כהן

  זה לא סמסונג זה מזויף!
  הממשק נראה טוב מדיי…

  • פיפוש

   1+

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   זאת התמונה של הגלקסי נוט 10.1 הראשון –
   ומכשירים של סמסונג הם מאוד איכותיים ומתקדמים והממשק במכשירים (על אנדרואיד)
   הוא מאוד מהיר ועם עיצוב מדהים .
   אם כבר תדבר על המכשירים הסיניים עם הממשקים האלו (בלי תפריט בלי כלום) שיש רק מסכי בית
   עם ווידג'יטים ואייקונים -ממש הורס את האנדרואיד ונראה כמו ios (אייפון,אייפד,אייפוד)

   • יוסי כהן

    ממשק הסמסונג טאץ'וויז נראה נורא לטעמי…. הבאר הכחול בהיר הלא שטוח הזה למעלה מכוער מאוד לפי דעתי והמקום בו זה הכי בולט זה בחייגן ובגלריה(שהיא שחורה), לא משנה כמה גלגולים סמסונג יעשו באוויר הממשק הנקי של גוגל הוא ממשק האנדרואיד הכי יפה שקיים(אחרי העסקת מעצב הWEBOS).
    לממשק הזה מתווסף המון חן אנימציות והתאמה אישית כאשר הוא בא עם הTHEME ENGINE של CM…
    חלק מהערכות שם נראות מדהים! ראה לדוגמא את FLAT GEM במרקט. פשוט עיצוב מופתי!
    הממשק שמוצג כטן אינו נראה כמו שום דבר שסמסונג ייצרה הוא מינימאליסטי ולא מתאים לעיצוב הנוכחי שלהם… הדפדפן לא נראה אפילו חצי יפה כמו האפליקציה המוצגת בצד ימין והנגן נראה הרבה יותר טוב מינימאליסטי ומלוטש מהנוכחי שלהם…
    למה להם ללכת אחורה בעיצוב?
    מה שכן יש להם כמה פנינים כמו אפליקציית הכתיבה עם העט בטאבלט. ואוליי אפילו הלאונצ'ר אבל לפי דעתי הלאונצ'ר של LG כופל את שלהם פי כמה וכמה גם בביצועים גם במעברים וגם במראה. ומה גם הוא מאפשר בחירת אנימציות!