ג'ולה (Jolla) המפתחת של Sailfish OS, הודיעה היום שמערכת ההפעלה של המוכנה לעבודה לאחר שהגיעה סוף סוף לגרסה 1.0. למעשה, מאז השיקה החברה הפינית את הטלפונים הראשונים שלה באמצעות ספקית התקשורת DNA, היא שחררה שלושה עדכונים למערכת ההפעלה, כשהרביעי מתוכנן לתחילת מרץ 2014, עדכון שלאחריו Sailfish OS תהיה זמינה להפצה גלובלית מבחינה מסחרית.

בינתיים מתכננת החברה גם לאפשר את הורדת Sailfish למכשירים המבוססים על אנדרואיד (Android), ככל הנראה כמשגר (לאנצ'ר) שיאפשר גם למשתמשי אנדרואיד להבין במה מדובר. בכל מקרה, משתמשי Sailfish יכולים להתקין ולהריץ יישומי אנדרואיד.

כזכור, ניתן להזמין את המכשיר ישירות מהחברה, ומחירו עומד על 399 אירו. החברה גם מסרה שהיא נמצאת במשא ומתן עם שותפי הפצה ברוסיה, הודו ובהונג-קונג.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  אחרי זה המערכת גם תופץ למכשירים כמערכת (ROM)

 • מקס

  אחי מזה לאנצר

  • יוסי כהן

   לאונצ'ר זה מסך הבית שלך באנדרואיד לכל מכשיר יש לאונצ'ר שמגיע איתו כברירת מחדל והוא ניתן להחלפה ע"י התקנה פשוטה של אפליקציה ובחירתה מהרשימה בעת לחיצה על מסך הבית.
   ניתן להתקין כמה מהם שאתה רק רוצה וניתן לעבור ביניהם בכל עת ואף לקבוע אחד מהם כברירת מחדל.
   לדוגמא Nova launcher
   apex launcher
   tsf shell
   next launcher
   launcher8 free(windows pphone launcher)
   ilauncher
   espier launcher
   mi launcher
   וgo lancher הארור

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  למי שלא הבין:
  משגר=לאנצר