הראש היהודי לא מפסיק להמציא לנו אפליקציות, קבלו את האפליקציה שתהפוך כל אם עבריה לשקטה יותר כאשר ילדיה יצאו לבלות בשעות הערב או יישארו לבד בבית, RUOK אפליקציה סלולרית נתמכת מוקד מאויש 24/7 שמשגיח עליכם בכל מקום, בכל שעה, בכל מצב.

האפליקציה מתאימה לא רק להורים מודאגים היא יכולה לתת פתרון גם במצבים שונים כמו בחזרה מבילוי, אם חניתם במקום חשוך, יצאתם לספורט לבד, חזרתם הביתה מהבסיס או אם אתם, גרים בבית ללא אזעקה.

לאפליקציה המותאמת לשימוש באייפון ובאנדרואיד, ישנם מספר מצבים. מצב "לווה אותי" המיועד למצב בו המשתמש נמצא בתנועה ומצב "שמור עלי" המיועד למצב בו המשתמש נמצא במקום קבוע, בבית או במשרד למשל.

הפעלת אחד המצבים תאפשר למוקד חרום 24/7 לזהות מידית את מיקום המשתמש ולקצר זמני
תגובה. המוקד יוכל, לפי בחירת המשתמש מראש, גם להודיע לאיש קשר (בן-זוג, הורה וכיוב"ז) על מצב המצוקה. כל יציאה מאחד ממצבי האפליקציה – מחייבת הכנסת סיסמה אישית כדי למנוע מאדם שלישי להתערב בפעולת האפליקציה.

RUOK2האפליקציה מפעילה אפשרות של חיוג ישיר למוקד חרום 24/7 – בקליק אחד. בנוסף יש לה אופציה של הפעלת אזעקה – בקליק אחד, תופעל סירנה ותושמע הקלטה קולית המודיעה כי המכשיר תחת מעקב וכוחות ההצלה בדרך.
כאשר המערכת נכנסת לפעולה היא גם מפעילה באופן אוטומאטי את המצלמה הקדמית והאחורית במכשיר הסלולרי ושומרת את התמונות בשרת. שבירת המכשיר לא תמנע שמירת התמונות וזיהוי תוקף.
אחד מהאלמנטים המתוחכמים באפליקציה היא התראת RUOK – המיועדת להגן על המשתמש ממצב של התקפת פתע. במצב זה, אם לא הוכנסה סיסמת אוקיי – מוקד האבטחה יקבל התראה.

בשלב השקת האפליקציה השרות ניתן בחינם, בשלב הבא הוא יינתן בתשלום של שקלים בודדים לחודש ותהיה גם אפשרות להשתמש באופן חד פעמי בעלות זניחה.
עוד פרטים באתר: http://www.ruokapp.com/

*הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.