מיקרוסופט (Microsoft), כך לפי שמועות חדשות, מתכוונת להשיק את Surface Phone באפריל 2017. הסיבה העיקרית, לפי ההערכות, היא שבמיקרוסופט החליטו לחכות לעדכון Redstone 2 לפני שהם ישחררו את מה שאמור להיות מכשיר הטלפון, מבחינתה, שישנה את חוקי המשחק בשוק ואולי כן יצליח להעלות את נתח השוק של Windows 10 Mobile המדממת עד גסיסה – תוך התבססות על ההצלחה היפה יחסית של מחשבי/טאבלטי ה-Surface.

ויותר מכך, ייתכן שעד שהטלפון הזה יגיע לשוק, העובדים במיקרוסופט כבר יהיו עסוקים מעל הראש בעדכון גדול נוסף, Redstone 3, שלפי מקורות בתוך החברה יהיה ממוקד מאוד במכשירי הטלפון.

כך או כך, ההכרזה של מיקרוסופט שהיא מתכוונת להשיק את ה-Surface Phone, וכן להתמקד בטלפונים בעדכונים הגדולים הבאים של מערכת ההפעלה, מוכיחים שלפחות בינתיים החברה לא אמרה נואש בכל מה שנוגע ל-Windows 10 Mobile, והיא כן מתכוונת להשאיר אותה בחיים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.