ה-G3, מכשיר הדגל הבא של LG, עדיין לא הגיע לשוק, אבל תעשיית השמועות של השוק כבר הוציאה מקרבה רעיון חדש: ה-Nexus 6, המכשיר הבא של גוגל (Google) ייוצר גם הוא בידי LG והוא יהיה למעשה LG G3 מוקטן, או אם תרצו, LG G3 mini. לפי האתר הגרמני של גיזמודו (Gizmodo.de) ה-Nexus 6 אמור להגיע לשוק במחצית השנייה של 2014.

עד עתה לא דיווחה גוגל מי ייצר עבורה את המכשיר הבא בגרסת הנקסוס המוצלחת. אם LG אכן תקבל את החוזה, זה יהווה עבורה הצלחה כבירה כי זה יהיה המכשיר השלישי ברציפות שהיא תייצר בסדרה.

האתר גם מספק דיווח לגבי התצורה הצפויה של ה-LG G3: מסך QHD (שזה אומר רזולוציה של 2,560×1,440 פיקסלים), מעבד מבוסס ARM ב-64 סיביות (כלומר מבוסס על משפחת Cortex-A50) ומצלמה אחורית של 16 מגה-פיקסלים. המכשיר אמור להגיע לשוק במאי, כך שבהחלט יהיה מספיק זמן בין ההשקה שלו להשקה של ה-Nexus 6.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.