על פי השמועות וההערכות, iOS 8.1.3, שעתידה להביא שיפורים קטנים, יכולה להשתחרר כבר בשעות הקרובות. כמו כן, גם iOS 8.2, שנמצאת בבטא רביעית וצפויה להביא תמיכה רשמית בשעון החכם של החברה, צפויה להשתחרר יחד אתו בשבועות הקרובים.

בינתיים, אתר AppleInsider מביא מידע מעניין, לפיו iOS 9, מערכת ההפעלה הבאה של החברה, כבר נמצאת בשלבי בדיקות התחלתיות בקרב מספר מצומצם של אנשים, כנראה עובדי אפל (Apple). על פי האתר, חלה עליה בכניסות לאתר שנעשות ממכשירים שמריצים את iOS 9. על פי הגרף המוצג, כמות הכניסות הולכת וגדלה בחודש האחרון של שנת 2014 ובחודש הראשון של שנת 2015, תקופה החגים הנוצריים, מה שמחזק את הטענה לפיה הגרף אמיתי ולא מזוייף, שכן עובדי החברה נמצאים בחופש בתקופת החגים ומבלים את זמנם בגלישה.

ios-9-traffic-apple-insider

ב-AppleInsider מאמינים ש-iOS 9 תביא איתה שיפור משמעותי למפות, ואולי אפילו ניווט בתוך מבנים – שתי תכונות שעל פי השמועות היו אמורות להתווסף כבר ב-iOS 8. כמו כן, באתר מקווים שהגרסה החדשה גם תפתח את טכנולוגיית ה-NFC שנמצאת בכמה ממכשיריה האחרונים של החברה, כגון ה-iPhone-ים החדשים, למפתחי צד שלישי תוך שהם מסתמכים על העובדה שאפל פתחה את השימוש ב-Touch ID ואפשרה למפתחים לפתח ווידג׳טים ומקלדות.

אמנם עוד מוקדם מידי לדבר על תאריך השקה ספציפי, אבל סביר להניח שנראה את iOS 9 באירוע המפתחים השנתי של אפל (WWDC 2015) שצפוי להתקיים, כמו בכל שנה, בחודש יוני.

שתף:
-פרסומת-
חייל בשירות סדיר, גר באזור השרון אבל בקושי רואה את הבית. חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Need For Speed.
 • aaa

  אני חושב שאפל החליטה שהגיעה הזמן להרוס את האייפון 5S
  אחרי שאפל הרסה לגמרי את 4 4S ואת 5 שהתחיל להיות איטי הגיעה התור של 5s להיהרס ושל 5 להיהרס לגמרי כמו 4 ו 4S

  תודה רבה אפל…

  • Rafi Eliaev

   למה הרסה?! כל מכשיר קיבל עדכוני גירסה למשך כמעט 4 שנים, זה לא מספיק?! זה יותר ממה שיצרניות האנדרואיד המגעילות ייתנו ללקוחות שלהם. סמסונג, למשל, משחררת עדכוני גירסה למכשירי הדגל שלה במשך שנה-שנתיים ואחרי זה מפסיקה….

 • חסוי

  אתם האתר היחידי שפרסם על iOS 9 הייתם צריכים להוסיף את הסרטון קונספט:

  https://www.youtube.com/watch?v=_hyvNyv-4mU

  • איתי מקמל

   קונספט, כטבעו – כמעט שאנו דומה למוצר הסופי. זה סוג של פנטזיית מעריצים.