השמועות בנוגע להשקה קרובה של השעון החכם מבית סמסונג (Samsung) הולכות ומתחזקות. השעון, שייקרא ככל הנראה Gear, אמור כעת להיות מוצג יחד ים ההשקה הרשמית של ה-Galalxy Note III, הפאבלט הבא של החברה שמעורר ציפיות רבות.

לפי הדיווחים, שהמקורות להם מגיעים מדרום קוריאה, ה-Gear יושק יחד עם ה-Note III כבר בעוד חודש, לפני תחילתה של תערוכת IFA. מספר אתרים אף מסמנים כבר תאריך: ה-4 בספטמבר. יש לציין שאת ה-Note II השיקה סמסונג לפני כשנה, וגם אז זה קרה בסמיכות לפתיחתה של תערוכת IFA.

הפרטים העיקריים על ה-Note III כבר ידועים: מסך 5.7 אינץ' ברזולוציית HD מלאה, מעבד Exyns 5 Octa ו-3 ג'יגה-בייט זיכרון RAM.

השם Gear עבור השעון התגלה במסמכים שהגישה סמוסנג לרישום סימן מסחרי ובהם נכתב, בין השאר: "שעונים שמקשרים מידע עם עוזרים אישיים דיגיטליים, טלפונים חכמים, מחשבים שולחניים ומחשבים אישיים באמצעות אתרי אינטרנט ורשתות תקשורת מחשבים אחרות".

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.