לוגו סמסונג

שנת 2015 נכנסת לימיה האחרונים, ורגע לפני גל ההשקות של תחילת 2016 מגיעות השמועות וההדלפות. אחת מהן טוענת כי חברת סמסונג (Samsung) מתכננת לשדרג לא מעט מדגמיה הקיימים בתחילת השנה, ביניהם את סדרת ה-J1 שהושקה לפני כשנה.

לפי השמועות, שנוצרו בחסות חשבון טוויטר של מדליף [email protected], ה-Galaxy J1 2016 (שיקבל את מספר הדגם SM-J120) יגיע עם מסך 4.5 אינץ' ברזולוציית 480X800 פיקסלים, מערכת על-שבב של Exynos 3457 עם מאיץ גרפי Mali-720, זיכרון פנימי בנפח 1 ג'יגה-בייט ומערכת ההפעלה אנדרואיד 5.1.1. המכשיר יגיע עם מצלמת 5 מגה פיקסל אחורית ו-2 מגה פיקסל קדמית, מה שלא יהווה שיפור מהדגם הקודם.

תמונות שצורפו להדלפה ככל הנראה מעידות על כך שלסדרת ה-J לא יהיו מסכים עם תצוגות AMOLED אלא יסתפקו ב-LCD בלבד ללא תאורה אחורית, וכי גם חיישני טביעות אצבע לא יהיו קיימים בהם. יחד עם זאת, העיצוב שלהם צפוי להיות חדש לחלוטין ובעלי תג מחיר נמוך במיוחד, לפחות בדגם הבסיסי המיועד להתחרות בין היתר מול Moto E לשוק הנמוך. פרטים נוספים, מן הסתם, יגיעו בהמשך.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • Deadpool

  אולי זה נכון אבל לגבי ה g3 הוא מהמם כי הוא יותר גדול וגם יותר ארוך וצר בגלל זה

  • נתנאל

   מה הקשר הגודל אורך וכל אלה לא הבנתי?
   למה הLg G3 beat שהוא פחות ממנו תרתי משמע, פחות יפה ממנו בגלל שהוא קטן יותר וקצר יותר?!
   אין כלכך הגיון במה שאתה אומר, אבל כן זה באמת יותר עניין של טעם כי זה לא בדיוק אותו עיצוב; זה משנה את כל התמונה עם כפתור הבית והלחצנים של סמסונג לעומת מראה נקי יותר מלבד הסמל של Lg.

 • Deadpool

  בעעע מכוער

  • נתנאל

   אם לדעתך זה מכוער, מעניין מה אמרת עליו vvv
   לדעתי זה יפה מאוד ואפילו ייחודי יותר, מודרני ובפשטות, מראה אנדרואידי.
   חכה כשתראה את התמונה המלאה כשהמסך ייפעל במלואו ואז תראה את היופי האמיתי שבעיצוב הזה.

 • RuR

  אין מתחרים לסיניות בשוק הסופר-נמוך

  • Deadpool

   צודק