על פי דיווח חדש מסתמן כי LG עובדת בשיתוף פעולה עם יצרנית השבבים קוואלקום (Qualcomm) על מנת להבטיח כי ה-LG G7, מכשיר הדגל של החברה לשנה הבאה, יצוייד בערכת השבבים Snapdragon 845.

נראה כי ב-LG מקווים להימנע מאותה עננה שחורה שאפפה את השקת ה-LG G6 – מכשיר הדגל הנוכחי שהושק כשהוא מבוסס על Snapdragon 821, ערכת השבבים של השנה שעברה שהניעה את מרבית מכשירי הדגל של שנת 2016. הסיבה לדברי LG, היא שערכת השבבים Snapdragon 835 לא הייתה מוכנה לייצור והטמעה באותה העת.

לפי Aju Business Daily, שתי החברות עובדות יחדיו על מנת להבטיח כי הדבר לא יחזור עם ה-LG G7, מכשיר הדגל לשנת 2018 שטרם הוכרז. השבב בערכת השבבים החדשה ייוצר בתהליך ייצור של 7 ננומטר, זה אמור להציע ביצועים גבוהים יותר ב-30 אחוז בהשוואה לשבב בערכת השבבים מדגם Snapdragon 835.

בסקירה שלנו מצאנו כי חרף העובדה שה-LG G6 מבוסס על ערכת שבבים של השנה שעברה, לא חווינו בעיות ביצועים בעת השימוש במכשיר.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.