מעט מוקדם מהצפוי אמנם, אבל גל השמועות בנוגע למכשיר הדגל הבא של חברת סמסונג (Samsung), ה-Galaxy S7, כבר מציף את הרשת. השמועה ראשונה שמגיעה מ-ETNews נוגעת לתאריך ההכרזה שלו, והיא טוענת כי בניגוד לשנים קודמות סמסונג לא תחכה עד פברואר-מרץ, אלא תחשוף את המכשיר החדש כבר בעוד שלושה חודשים, ב-19 בינואר.

בנוסף, טוענים ב-SamMobile, החברה תציג שוב שני מכשירים ביחד, אחד שנחשב למכשיר פרימיום והשני יהיה ככל הנראה גרסה משודרגת ל-S6 Edge, והם יקבלו את מספרי הייצור SM-G930 ו-SM-G935 בהתאמה. בדיווח אחר של Spec-wise נאמר כי ייתכן והמכשירים יכילו מעבדים שונים ונטען כי סמסונג תציג איתם גם את התשובה שלה ל-3D Touch הקיים ב-iPhone 6s, מחבר USB-C ומצלמה כפולה בעלת חיישן ברזולוציית 20 מגה-פיקסל.

שמועה אחרת שמגיעה מסין טוענת כי המכשירים יכילו רמקולים משודרגים של Sabre 9018AQ2M של ESS Technology שיציעו איכות סאונד משודרגת. אחרים טוענים כי המכשירים יכילו את מערכת העל-שבב Exynos 8890 ואת שבב Snapdragon 820 של קוואלקום. בנוגע לעיצוב, נשמעות טענות כי סמסונג תשלב הפעם בין זכוכית לבין גוף מתכתי שעשוי ממגנזיום. יחד יעם זאת, רצוי לקחת את כל הידיעות הללו בעירבון מוגבל – כולן עדיין בגדר שמועות בלבד.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • Deadpool

  הם הולכים להפגיז הפעם:
  מצלמה כפולה משופרת, טביעת אצבע משופרת,
  מעבד חדש, עיצוב טוב, 3D touch ומחבר USB-C.
  לפי דעתי הגלקסי 6 היה מוצר לא גמור וב7 הם הולכים לסיים אותו

 • Meir Cohen

  אופיר ארצי היקר, נא הפעל את מיטב קשרייך כדי ללחוץ על סמסונג לשחרר את ה s7 מוקדם ככל האפשר. לא יכול לחכות כבר!!!😆😆

 • Meir Cohen

  תיקון: הסנאפדראגון קיבל בארץ עדכון 5.1.1.
  תודה.

 • Meir Cohen

  תשמעו רבותיי, זה הולך להיות מכשיר אדיר. ה s7 הולך להיות המכשיר הטוב בכל הזמנים. אף אחד חוץ מסמסונג לא יכול להגיע לרמות האלה, לטכנולוגיה כ"כ גבוהה ומתקדמת. יש לי את הנוט 4 בדיוק שנה והאס7 הולך להיות המכשיר הבא שלי(כמובן שאני משאיר את הנוט 4 אצלי). איפה תמצאו כ"כ הרבה פיגוזים במכשיר אחד. סתם ככה כמה דוגמאות קטנות: טעינה מהירה. טעינה אלחוטית מהירה. מצלמה מדהימה שאין לה מתחרים. מסך מופלא. קורא טביעת אצבעות. סאונד שהולך להיות מדהים. Clear force ועוד אין קץ פיגוזים ושיגועים מבית סמסונג.
  זה הולך להיות פיצוץ אטומי שישמיד את כל המתחרות באופן סופי.

 • נתנאל

  לגבי השתי גרסאות, אחד אקסינוס והשני סנאפדרגון, זה בהחלט יכול להיות, כפי שעשו עם הנוט4 (האקסינוס היתה מיועדת לארצות אסיה והסנאפ לארצות אירופה, אבל מכייון שבישראל כמו במזרח התיכון אנחנו נחשבים לשתיהן, לכן שתי הגרסאות הגיעו לארץ.
  לאחרונה הוציאו את גרסת האקסינוס של הנוט4 מהמכירות בארץ, אבל עדיין יש תמיכה בעדכונים OTA, לא מזמן לפני כמה ימים הוא קיבל עדכון OTA ללוליפופ 5.1.1 לפני הסנאפדרגון שעדיין לא קיבל ומה שדפוק פה זה שהוא יקר יותר מהאקסינוס במאה שקלים).

 • נתנאל

  בקיצור הם הולכים להפציץ כבכל שנה.
  כנ"ל לגבי המחירים.

 • דן

  אני חושב שהם יעשו עבודה טובה בכל המגזרים, בין אם זה עיצוב, ממשק, מצלמה וכוח (וכל מה שביניהם).
  בS6 סמסונג ממש התעלתה על עצמה והביאה מכשיר יוצר מן הכלל.
  אני רק מקווה שהמכשיר השני יהיה יותר גדול כי לרדת מ5.5 כבר בעיה מבחינתי.

  • נתנאל

   המכשיר לא יוצר מן הכלל, הוא יוצר מן סמסונג.
   הם לא ירדו מ5.5, הם תמיד היו פחות מ5.5 אינץ והם גם לא יגדילו אותו, כי יש את הנוט שהוא 5.7 ואולי גם שנה הבאה יהיה דגם של s7 שהוא Plus, כלומר 5.5 ומעלה, כמו הS6 Edge Plus.