אי אפשר שלא להתחמק מזה. מוטורולה מוביליטי היא כיום חברה של גוגל, אז מדוע שהיא לא זו שתייצר את מכשירי הנקסוס? שמועות שונות על מכשיר הנקסוס הבא, ה-Nexus 5 מציפות את הרשת מזה תקופה. כולם סברו כי ה-Moto X יהיה דווקא מכשיר נקסוס אך לאכזבתם (או לשמחתם) של המשתמשים, זהו מכשיר עצמאי של מוטורולה ואינו נכלל כחלק מסדרת נקסוס. אמנם הוא יושק בהמשך בגרסת גוגל “נקייה”, אך בגוגל העדיפו (או כחלק מהמגבלות לאחר רכישת מוטורולה) לא לשחרר את המכשיר כמכשיר נקסוס נוסף, ולמעשה, רוב השמועות האחרונות דווקא טוענות כי LG היא זו שתייצר את המכשיר.

ומה השתנה? אמש כתב טיילור וימברלי (Taylor Wimberly), האיש שאחראי למידע על ה-Moto X עוד לפני שהוא הוכרז, על כך שמוטורולה תייצר את מכשיר הנקסוס הבא אשר יושק ברבעון האחרון של השנה, זאת בנוסף למכשיר ה-Google Play Edition של ה-Moto X, אולם אין קשר בין השניים וזהו יהיה מכשיר שונה לחלוטין.

אחרי ההכרזה השבוע של ה-LG G2, רבים וודאי מעוניינים לראות מכשיר שכזה כגרסת נקסוס, יותר מאשר ה-Moto X. אין כרגע לדעת מי מהחברות אכן תייצר את המכשיר, ואולי גוגל תפתיע ותבחר ביצרנית אחרת לגמרי.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.