בלי ספק, מעבד ה-Tegra 2 של Nvidia, היה הכוכב בתערוכת CES 2011 שהסתיימה בשבוע שעבר. יצרנית המעבדים הגראפיים הצליחה היכן שרובם נכשלו והכניסה לשוק הנייד מעבד חזק ומרשים שגורם ליצרניות הגדולות מבוכה רבה.  המעבד מככב במספר לא מבוטל של מכשירים שיצאו במהלך השנה ובניהם LG Optimus 2X, Motorola Atrix טאבלטים שונים כדוגמת Motorola Xoom ועוד כשהוא מספק מעבד כפול ליבה ויכולת ניגון HD על מסך מלא בחיבור HDMI.

כעת החברה מתכוננת לדור הבא, ה-Tegra 3 שיספק עוד יותר ביצועים מקודמו, עם מעבד 4 ליבות המציב רף חדש בכל הקשור למעבדים למכשירים ניידים. מנכ”ל החברה, מייק רייפילד לא סיפק פרטים לגבי המעבד העתידי, אך מסר כי הם יחשפו את המידע בקרוב מאוד. בהתחשב בכך שגם סמסונג וגם Qualcomm אמורים לחשוף את תכניותיהם העתידיות בקרוב, יש סיבה להאמין כי Nvidia תכריז על המעבד כבר בתערוכת MWC הקרובה. (מקור)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.