כאילו LG לא השיקה את ה-Optimus G Pro רק לאחרונה, אבל השמועות על יורשו רק הולכות וגוברות. ה-G2 המיועד כבר הוצג בתמונה עוד בתחילת מאי וכעת מדיווחים נוספים ברשת טען כי החברה הולכת לשבור מוסכמות ולחצות את קו ה-2 ג’יגה בייט זיכרון הקיים כיום בכל המכשירים החזקים, ולקפוץ לעבר ה-3 ג’יגה בייט.

יחס עם זאת מתקבל מפרט כמעט מלא של המכשיר החדש, שדווקא מקטין במעט את המסך ויורד ל-5.2 אינצ’ (במקום 5.5 אינצ’) אבל זוכה לרזולוציה גבוהה של Full HD עם צפיפות פיקסלים של 423ppi. על אותו המכשיר כבר דווח כי הוא יהיה עם מעבד ה-Snapdragon 800, למעשה LG אמרה זאת כבר בעצמה וגם הוא יהיה הראשון שלה עם תקשורת ה-LTE Advance.

עוד נודעה מאתר הדרום קוראני ETNews כי ייתכן וה-G2 יציג גם טכנולוגיה לזיהוי טביעות אצבע, פיצ’ר שיש הטוענים כי יגיע גם למכשירים אחרים בשוק כמו האייפון וסדרת הגלקסי.

אגב, LG הייתה גם הראשונה להכריז על מכשיר הראשון עם 2 ג’יגה בייט ראם (Optimus LTE2), כך שדיווחים אלה לא כל כך מפתיעים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.