על-פי חשבון הטוויטר MSFTnerd@, במיקרוסופט יאחדו את הפיתוח של מערכת ההפעלה עבור המכשירים הניידים Windows Phone ואת מערכת ההפעלה Windows RT אשר מיועדת למכשירים ניידים מבעלי מעבדי ARM.

את המהלך מוביל טרי מאירסון (Terry Myerson), אשר מונה לאחרונה לסמנכ"ל חטיבת מערכות ההפעלה של החברה אשר מתכוונים לבצע בחברה בצורה איטית ומבוקרת על-ידי שיחרור של שלושה עדכוני תוכנה גדולים מדי שנה, למשך השנתיים הקרובות. בינתיים הפיתוח של מערכות ההפעלה ימשיך בשתי מחלקות נפרדות – Windows for SoC ו-Windows for Data-center אך בסנכרון ובמקביל.

למרות שאין תגובה רשמית של מיקרוסופט בנושא, יש הגיון בשמועה והיא אף מתחברת לשמועה נוספת שגורסת כי הענקית מרדמונד מתכווננת לאחד בעתיד בין חנות היישומים של Windows Phone ו-Windows Store.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • רפאל

  יש לי את המחשב הזה ונשבר לו המסך מישהו יכול לייעץ לי על מעבדה טובה ומוזלת?
  דחוףףףףף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • בולי

  איפה הם היו עד היום ? ולמה זה לא קרה מההתחלה ? שני המערכות הפעלה רצות על ARM אז למה להפריד

 • שלום

  מיקרוספט שוב חושבים שהם יכולים לעשות מה שהם רוצים וכולם ימתינו להם כי אין להם אלטרנטיבה, הלו תתעוררו ותשקיעו את כל המשאבים לעשות זאת עכשיו אחרת תפספסו את השוק

 • שלום

  אין להם אלטרנטיבה, הלו תתעוררו ותשקיעו את כל המשאבים לעשות זאת עכשיו אחרת תפספסו את השוק