דיווחים נוספים מתקבלים בימים האחרונים על הדור השלישי למכשיר ה-Galaxy Note של סמסונג ועל פי המקורות של SamMobile הוא יהיה חזק אף מעט יותר מאשר ה-Galaxy S4.

גודלו תחילה שונה מאשר הדיווח הקודם והוא לא יהיה 6.3 אינצ’ אלא 5.99 אינצ’ בתצורת “diamond pixel” החדשה של סמסונג, כחצי אינצ’ יותר מאשר הדור הנוכחי. מעבד ה-Exynos 5 Octa בעל 8 הליבות יגיע גם הוא, אך המעבד הגרפי יעבור לשבב ה-Mali 450 עם 8 ליבות גרפיות וזה בשילוב של זיכרון זמני (RAM) של 3 ג’יגה, מה שיהפוך את ה-Galaxy Note III לאחד המכשירים החזקים כיום.

לצד הדברים הללו, הוא יצויד במצלמה 13 מגה פיקסל ו”גרסת האנדרואיד האחרונה”, שזה אומר ככל הנראה גרסת ה-4.3 שצפויה להחשף בהמשך החודש יחד עם ממשק ה-TouchWIZ UI הדומה לזה הקיים ב-S4 אך עם תוספות “חכמות” המותאמות לעט הסטילוס S Pen.

הערכות קודמות גם הם של SamMobile כי ה-Note III יוכרז בתערוכת IFA שתיערך בחודש ספטמבר הקרוב. כך או כך התמונות שדלפו השבוע שמציגות לכאורה את המכשיר ככל הנראה מזויפות והערכות הן כי עיצובו יהיה דומה ל-S4 רק עם פרופורציות תואמות לגודל המסך.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.