רוקסטאר (Rockstar), המפתחת של GTA V, העלתה לאתר שלה דף תשובות לשאלות הגולשים וחושפת כמה פרטים מעניינים טרם ההשקה של המשחק המצופה. את שחקני הקונסולות יעניין לדעת כי למשחק התקנת חובה בנפח של 8 ג'יגה-בייט. בעקבות ההיקף הגדול של המשחק הוא יימכר לבעלי ה-Xbox 360 בשני תקליטורים, האחד להתקנה והאחד למשחק. לאחר ההתקנה לא יהיה צורך להחליף בין התקליטורים בעת המשחק. בעלי קונסולות Xbox אשר אין להם כונן קשיח יאלצו להצטייד באחד או באחסן-נייד. בעלי Playstation 3 יקבלו את המשחק על-גבי תקליטור Blu-ray יחיד, אך גם הם יאלצו לבצע התקנה בנפח זהה.

כפי שנחשף בקדימון ניתן לראות כי הפעם ב-GTA V ניתן לבחור בין שלוש דמויות ראשיות, על-פי רוקסטאר יהיה ניתן לעבור בחופשיות בין הדמויות ואף להפגיש ביניהן, ואפילו אם תרצו לפתח ביניהן קטטה. עם זאת, לא יהיה ניתן להרוג אף אחת מהדמויות הראשיות, שכן בחברה מציינים "המשחק מבוסס על כך שיש לחוות את כל אחת מהדמויות הראשיות, הסיפורים שלהן שזורים אחד בשני".

בנוגע למצב המשחק המקוון הודיעו ברוקסטאר כי יש לצפות לחדשות בנושא בעתיד הקרוב. באופן מעניין מתייחסים אל המצב המקוון כאל GTA Online ולא כאל GTA V Online. האם זה אומר שמדובר במצב משחק שמיועד לרכישה בנפרד? יהיה עלינו להמתין ולראות. בנוסף, כאשר שאלו הגיימרים האם החברה מתכוונת להביא את המשחק גם אל המחשב האישי, היא ענתה בלקוניות "כי החברה הכריזה על המשחק עבור קונסולת ה-Xbox 360 וה-Playstaion 3. הוא אמור לצאת ב-17 לספטמבר. כרגע אין לנו מה לספר בנוגע לגרסה עבור מחשב אישי או עבור קונסולות הדור הבא".

השתתף בכתיבת הידיעה: אביחי אליהו

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.