רוקסטר (Rockstar), המפתחת של סדרת המשחקים המצליחה GTA, ענתה לאחרונה לגולש שרצה לקבל תמונת מצב אודות הגרסה של Grand Theft Auto V למחשב האישי. יש חדשות טובות – לדברי החברה, היא מתכננת לעמוד במועד המתוכנן ליציאת המשחק – ה-27 לינואר, עוד קצת יותר מחודש, בערך חודשיים אחרי שהמשחק הגיע לקונסולות הדור הנוכחי אי שם באמצע נובמבר.

"אנחנו כרגע בשלבי פיתוח אחרונים של גרסת המחשב של Grand Theft Auto V, ומקווים שיהיו לנו דרישות מערכת רשמיות לפרסם כאן בשבוע הקרוב", מסר דובר החברה, "אנחנו נרגשים מאוד להביא את GTA V לקהילת ה-PC!".

החברה גם מסרה מידע אודות העברת הישגים ודמויות של GTA Online למחשב. כפי שניתן היה להעביר נתונים מדור הקונסולות הקודם לזה הנוכחי, כך ניתן להעביר מדור הקונסולות הנוכחי למחשב, לכן אין צורך לדאוג לגביי ההישגים הקודמים שלנו. כאן תוכלו למצוא הנחיות מדויקות להעברת המידע לפלטפורמות השונות.

השקת Grand Theft Auto IV למחשב האישי לוותה בבעיות ובאגים רבים, אותם לקח לחברה זמן רב כדי לתקן. נקווה שהחברה למדה את הלקח בהמרת GTA V למחשב, וכי זו תהיה חלקה וחסרת בעיות.

שתף:
-פרסומת-
חייל בשירות סדיר, גר באזור השרון אבל בקושי רואה את הבית. חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Need For Speed.
 • U!

  צריך להעניש אותם ולא לקנות…
  פשוט ביזיון שהפקירו במשך מעל לשנה+ את משתמשי PC!

  • Yossi Cohen

   לא שנה רק מספר חודשים אל תשכח שזו לא הגרסא של הקונסולות הישנות מלפני שנה.

  • דג חשמל

   אני לא חושב שזה כזה עונש בשבילם, הם ימכרו אותו גם בלי בכיינים כמוך.

   • U!

    עלק בכיין? אתה בטח מאלה שרצים לקנות כל דבר איך שמוכרים ודופקים אותך גם במחירים גבוהים בישראל..

    בגלל חוסר עמוד שדרה כמוך המחירים גבוהים בכל דבר בישראל