כשכותר הופך למוצלח עוד לפני שהושק, חברה בדרך כלל חוגגת את סיום העבודה עליו. אך ב-Rockstar מכריזים על סיום העבודה על Grand Theft Auto V בשמחה מהולה בעצב.

נראה כי גולשים נלהבים שלא יכלו להמתין לתאריך השחרור הרשמי, הצליחו להשיג חלק מהנכסים במשחק באמצעות מנגנון ההזמנה המוקדמת מחנות ה'פלייסטיישן סטור' האירופאית, המנגנון מאפשר להוריד מראש חלקים מסויימים מתוך המשחק על-מנת שזה יהיה מוכן לפעולה ביום שחרור המשחק. הנכסים העלו לפורומים ברשת אשר הובילו להדלפות וספויילרים כמו פרסום רשימת השירים מתוך תחנות הרדיו השונות.

ולמרות שרמות ציפייה גבוהות סביב כותר מסויים הן בדרך כלל סימן חיובי, נראה כי המפתחת לא מרוצה, "לצערנו כפי שרבים מכם יודעים משתמשים מסויימים שהורידו את המשחק באמצות מנגנון ההזמנה המוקדמת הצליחו להניח את ידייהם על קבצי מדיה ומידע מתוך המשחק שאף הספיק להגיע לרשת… אנו מאוכזבים קשות בעקבות הדלפות וספויילרים אשר מתפשטים טרם ההשקה" נכתב בהודעה שפורסמה באתר הרשמי עוד מוסיפים המפתחים "המשחק מייצג עמל רב-שנים של אנשים רבים מסביב לעולם, לא יכלנו להיות שמחים יותר מלשתף אתכם בעמל זה ב-17 לספטמבר".

מאז התקרית סוני הורידה את האפשרות לבצע הורדה מוקדמת למשחק ואף שיחררה הודעת התנצלות בבלוג הפלייסטיישן הרשמי. אם כי מעניין יהיה לראות אם להדלפה מהסוג הזה יהיו השלכות עתידיות על האפשרות להוריד מראש כותרים טרם יציאתם לשוק.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.