למרות שהושק בתקופה עמוסת כותרים, במיקרוסופט (Microsoft) מרוצים מהמכירות של The Rise of the Tomb Rider, כך עולה מראיון של אהרון גרינברג (Aaron Greenberg), ראש מחלקת שיווק בתחום המשחקים בחברה, לאתר DualShokers.

"המשחק הושק בחלון מאוד צפוף, אבל הוא הצליח יפה", אמר גרינברג, "הרבה אנשים קנו גם את Fallout 4 וגם את Tomb Rider". גרינברג מציין שלצד The Rise of the Tomb Raider יש עוד הרבה כותרים נהדרים, כדוגמת Star Wars: Battlefront, Halo 5, Call of Duty: Black Ops 3, Fallout 4, ושהוא משוכנע שאנשים ימשיכו לקנות את המשחקים הללו גם בתקופת החגים ואל תוך שנת 2016.

מעבר למכירות, מיקרוסופט מרוצה מאוד גם מהביקורות על המשחק. " המשחק הוא משחק באיכות גבוהה מאוד, מאוד כיף לשחק בו", הוא אומר. "אני חושב שזה אחד המשחקים היפים ביותר שראיתי ב-Xbox One".

The Rise of the Tomb Raider ממשיך את הרפתקאותיה של לארה קרופט. הוא זמין, נכון לעכשיו, באופן בלעדי ל-Xbox 360/Xbox One אך עתיד לצאת למחשב האישי ול-PlayStation 4 במהלך 2016.

שתף:
-פרסומת-
חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Forza.
 • Camilla/קמילה

  המשחק הכי טוב שיחקתי אי פעם, הצלחה מוצדקת.

  • עזרא

   איך הוא? כמו הקודם? או יותר כמו המשחקים הישנים יותר שצריך להפעיל את השכל ולא סתם לירות ב200 איש?

   • Camilla/קמילה

    צריך להפעיל הרבה את השכל, יש הרבה קברים וחידות לחקור שבלי להפעיל את השכל אתה לעולם לא תסיים אותם, המשחק מכיל בתוכו כל כך הרבה, משימות, קברים לחקור,חידות לפתור, לאסוף אוצרות, וכן גם לירות, והסיפור והגיימפליי ממש מדהימים.