כדי לשמר את הלקוחות הפוטנציאלים ולשמור אותם בעניין גבוה, רים משחררת טיזר למכשיר ה-BB10, מכשיר הבלקברי הראשון שיהיה מבוסס מערכת BlackBerry OS 10. התמונה שעלתה מזמינה את הגולשים להרשם באתר החברה לעדכונים שונים אודות ההשקה והמערכת, אך אין יותר מידי ממה להתרגש כי היא לא ממש חושפת יותר מידי. התמונה מציגה את גב המכשיר העתידי, הנראה כמכשיר מגע קלאסי עם טקסטורה המזכירה לנו הגב של ה-LG Optimux 4X. לצד התמונה מוצג הסלוגן “Re-designed. Re-engineered. Re-invented” (עוצב מחדש, תוכנן מחדש, הומצא מחדש). מלבד זאת, לא חידשו לנו דבר והתמקדו במודעה ביכולות החדשות של BB OS וממשק הזרימה החדש, ה-BlackBerry Hub.

אנו מתארים כי התמונה מציגה את מכשיר הדגל, אך כבר צוין בעבר כי החברה תשיק מספר מכשירים וכאלה שעוד משלבים את המקלדת בתצורה הקלאסית של מכשירי החברה. ההשקה אגב למי שתהה, תתרחש ב-31 בינואר.

>> צפו בוידאו: מערכת ההפעלה הבאה של בלקברי

וידאו: כך נראה המכשיר עם ממשק המערכת החדש

שתף:
-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.
 • יובל

  מזכיר לי יותר את הגב של הנקסוס 7

 • נאור

  הם עושיםרעש יותר מדי זמן, הם רק מאבדים עניין ככה

  • כל כך נכון

   • נתי גל

    כל פעם שאני שומע על תוכניותיה העתידיות של רים עולה לי ישר לראש ההפגנה מעוררת ההשראה של רים (כנגד… אפל) עם הסיסמה "WAKE UP"

    • נתי שלום,

     הארוע הזה שהתרחש באוסטרליה בחודש מאי נחשב לאחד הכשלונות המחפירים והמבישים של יחצ"ני RIM.

     היתה תקופה שלא עבר שבוע אחד מבלי שנשמע על המריבות הבלתי פוסקות בין שני מייסדי החברה שחילקו בינהם את תואר המנכ"ל המשותף, על הצעקות במסדרונות מטה החברה, וכו'.
     הקונפליקט תובל באלימות מילולית קשה ופומבית בין שני המנכ"לים המשותפים חלחל למטה אל שכבת המנהלים הכפופים אליהם.

     השיא היה, כמובן, הארוע המדהים שהתרחש בטיסת אייר-קנדה מטורונטו לבייג'ין. שני סמנכ"לים בכירים מחברת RIM, שישבו במחלקת העסקים והיו בדרכם למסע עיסקי בסין, השתכרו והחלו להשתולל, לצרוח, לאיים, לבעוט במושבים, לקלל, לנופף בידיהם – מול קהל של אנשי עסקים קנדיים וסיניים שנותרו המומים במושביהם.

     קברניט המטוס (שאמר אחר כך בבית המשפט שהוא לא ראה במהלך 38 שנות עבודתו משהו שמתקרב בחומרתו לארוע המביש) נאלץ להכריז על עוצר בכל המטוס מדגם 777 שהיו בו למעלה מ-300 נוסעים וכל הנוסעים חויבו להשאר במקומם חגורים בחגורות הבטיחות.

     הקברניט נאלץ לבטל את הטיסה, לסובב את המטוס לאחור, לנחות בוונקובר בחוף המערבי של קנדה.

     כאשר שמעתי על המקרה הנדיר וההזוי הזה בחדשות BBC בטלויזיה,
     הקריין כמעט נחנק מתדהמה.

     כאמור, הארוע הדבילי "ההפגנה באוסטרליה" התרחש בחודש מאי כאשר מניית RIM נסחרה במחיר של 12 דולרים. ההד השלילי זה עורר גרם למנייה לאבד קרוב לחמשים אחוזים מערכה תוך שבועות ספורים ולהיסחר במחיר של קצת מעל 6 דולרים.

     מאז הגיע לעולם האייפון הראשון, איבדה RIM 90% מערכה.

     RIM, כמו נוקיה, נמצאת בסכנה של ממש להמשך חייה. ה- "ספורט" של האנליסטים בשנתיים האחרונות הוא להמר מי תקרוס קודם: נוקיה או RIM.

     יום טוב,
     א.

     • נתי גל

      המנכ"ל הדי- חדש של רים אופטימי בצורה מגוחכת, וזה יפה. נאומים על הצלחות ענקיות שצפויות, ובלי מזכרים על רפסודות טובעות.
      אם לקרוס, לפחות עם סטייל ועם חיוך על הפרצוף.

      • נתי ידידי,

       תגובתך משעשעת אך במחשבה רצינית ועמוקה
       מדובר למעשה בעוד טרגדיה.

       כל "קריסה" היא אסון לעובדים, למפיצים, לבעלי המניות.

       RIM היא חברה חשובה מאד משום שהיא מהאחרונות שי לה מערכת הפעלה מתוצרתה.

       לי כואב הלב לראות איך היא הולכת פייפן.

       אביעזר

  • יוסי כהן

   רעש? בסרטון אין אפילו סאונד!