אפליקציית הזמנת מוניות חדשה הושקה בישראל: Rider (ריידר) מנסה לעשות בתחום התחנות העצמאיות את מה שעשתה גט-טקסי, דרכה ניתן להזמין מונית מתוך 4,500 הזמינות נכון להיום בשירות, אשר פועלת בעידוד איגוד המוניות בישראל.

בריידר אומרים כי ניתן לשלם בכל דרך שנרצה – דרך האפליקציה, כרטיס אשראי ובמזומן, כאשר המשלמים דרך האפליקציה יקבלו החזר של 10 שקלים למימוש חוזר או הפקדה לחשבון, אולם עם הזמנת מונית ייגבה תשלום של 5.20 שקל מלבד דמי הנסיעה.

לדברי החברה, Rider פועלת בשיטה ייחודית המאפשרת איתור מיידי של המונית הקרובה ביותר לנוסע וכי הטכנולוגיה פותחה בשיתוף חברת מונטיקס (יצרנית המונים הדיגיטלים) וצוות טכנולוגי של חברת Rider הכולל את חיים רפאל, רוני רוזן ואורי חינסקי מנהל הדיגיטל. ניתן לחייג מתוך לתחנת המוניות הקרובה לנוסע וזאת במידה ולא נמצאה מונית דרך האפליקציה.

ענבל כהן, מנכ"לית Rider בישראל: "אנו גאים להשיק בישראל את אפליקציית Rider המתקדמת  ומביאים איתנו בשורה חשובה הן לציבור הנוסעים והן לנהגים. בחרנו להשיק את האפליקציה לראשונה בישראל מתוך ההבנה שיש מקום בישראל לגוף חזק נוסף לצד חברת גט ובעזרת שילוב הכוחות של תחנות המוניות נוכל לספק תחרות ראויה שתיטיב עם הנוסעים. בעתיד מתעתדת החברה להרחיב את פעילותה בשווקים בינלאומיים נוספים".

להורדה