אימולטורים, תוכנות המדמות קונסולות משחק ישנות, לא מצליחות לשחזר את חווית הנוסטלגיה בצורה האמינה ביותר. נכון, הם מאפשרות לשחק במשחק בסופו של דבר אבל בחברת 'הייפרקין' (Hyperkin) מאמינים שאין חוויה נוסטלגית כמו נשיפה על מחסנית משחק.

בחברה הציגו את 'רטרון-5' (RetroN 5), קונסולת משחק המתחברת לטלוויזיה וכוללת כניסה של 5 מחסניות משחק של קונסולת ה-NES, Supe NES, Genesis, Famicon וקונסולת ה-Gameboy Advance הניידת. הקונסולה כוללת שלט אלחוטי בטכנולוגיית בלוטות' אשר כולל ג'ויסטיק אנלוגי ו-6 כפתורי פעולה, אך מכיוון שהדבר עלול לפגום בחוויה הקונסולה מאפשרת לחבר אליה את שלטי המשחק החוטיים של הקונסולות המקוריות.

רטרון-5 היא קונסולה מצויינת עבור אלו אשר לא הצליחו באף ניקיון של פסח להיפטר ממחסניות המשחק הישנות ומאפשרת לחוות אותם מחדש, הקונסולה כוללת תוכנה לשיפור השמע של המשחק ועם חיבור HDMI והאפשרות להציג את המחשקים ברזולוציה של 720P וטכנולוגיה למניעת טשטוש המבטיחה שהמשחקים  הישנים יראו וישמעו מצויין גם על-גבי טלוויזיות באבחנה גבוהה ומערכות שמע מודרניות. הקונסולה טרם הושקה אך בחברה מקווים כי מחיר ההשקה יעמוד על 100 דולר ומטה.

וידאו: אירוע השקת ה-RetroN 5

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.