סמסונג (Samsung), לפי דיווחים שמגיעים משרשרת האספקה שלה בטייוון, תהיה ככל הנראה היצרנית הראשונה שתייצר טלפון לכם שניתן יהיה לקפלו, ורוב הסיכויים שזה יקרה עוד השנה, ברבעון האחרון שלה.

לפי הדיווח לא מדובר בינתיים בייצור המוני אלא בכמות קטנה יחסית שמטרתה, ככל הנראה, לבדוק את השטח. למעשה, התכנון המקורי של החברה הקוריאנית היה להתחיל בייצור המכשיר כבר ברבעון השלישי של 2017, אולם הוא נדחה מעט אחורה עקב בעיה שהתגלתה במכסה הפלסטיק – כך לפחות נטען.

ובכל זאת, לפני שמכינים את המזומנים לקנות את המכשיר החדש, צריך היה לחכות קצת, כי בכל מקרה הדיווח מוסר שסביר שהייצור המסיבי יחל לא לפני שנת 2018 למעשה, אם לא יותר.

הדיבורים על מכשירים עם מסכים מתקפלים, בצורות שונות ומגוונות כבר נשמעים מזה זמן רב יחסית. היו אף מספר יצרניות שכבר הציגו אבי טיפוס למכשיר שכזה. סמסונג הייתה הראשונה לעשות זאת, כשהגישה בקשה, ואף טענה כי נראה אותו החל מהשנה הנוכחית. גם LG, אגב, כבר חשפה לא מעט פעמים מסכים שכאלה.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.