מקלדת גוגל

לגוגל (Google) יש כבר מבחר של אפליקציות בחנות ה-AppStore של אפל (Apple), אבל המקלדת הכה מפורסמת שלה מהאנדרואיד עדיין נעדרת מהרשימה. לפי הדיווח של The Verge, החברה עובדת על מקלדת צד שלישי עבור מכשירי ה-iOS אשר תשלב את מנוע החיפוש שלה ועם פיצ’רים רבים.

עוד מוסיף הדיווח כי המקלדת “פותחה במשך מספר חודשים” ובעלת עיצוב ושימושיות נוחים יותר מהמקלדת שלה שבאנדרואיד ויהיו לה את כל אותם היכולות כמו שימוש במחוות בזמן הקלדה, אולם ייחודה יהיה בכפתור שיתווסף לה, אשר יאפשר לבצע חיפוש מהיר במנוע החיפוש של גוגל.

גוגל בדלת האחורית

המטרה כך נראה, לגרום למשתמשים לבצע יותר חיפושים דרך גוגל, בין אם מדובר בחיפוש ברשת אבל גם תהיה יכולת לחיפוש תמונות ואף קבצי GIF (תמונות מונפשות), זאת באופן ייעודי ושונה מאשר המקלדת הקיימת כאמור בגרסת האנדרואיד.

יחד עם גרסת ה-iOS 8, אפל הוסיפה לראשונה אפשרות להתקנת מקלדות צד שלישי של חברות אחרות. כך כבר זמינות להורדה המקלדות של SwiftKey, Swype  ו-Fleksy הנחשבות לפופולריות והצליחו לצבור קהל מעריצים ונראה כי גוגל היא הבאה בתור להיכנס לרשימה המכובדת.

כיום לגוגל לא פחות מ-64 אפליקציות בחנות בניהן YouTube, Gmail, מפות, כרום ומנוע החיפוש.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.