גלקסי נוט 7

סמסונג (Samsung) החליטה בסופו של דבר להשיק את מכשירי ה-Galaxy Note 7 המשופצים תחת השם Galaxy Note FE ולא להשתמש ב-Galaxy Note 7R, אולי בניסיון למחוק את Note 7 בכלל מהתודעה. המכשירים המשופצים יהיו דומים לחלוטין למקור, מלבד סימון יחיד בגבו עם האות R שתסמן שמדובר במכשיר ששופץ (Refurbished).

כפי שכבר דיווחנו, השינוי המשמעותי הוא בנפח הסוללה שתוקטן מ-3,500 מילי-אמפר/שעה במכשיר המקורי ל-3,200 מילי-אמפר/שעה בהתאם, כזכור, לממצאי החקירה של סמסונג שחשפו כי הסיבה להתפוצצות המכשירים הייתה הסוללה. בנוסף יתמוך Note FE בביקסבי (Bixby), העוזר הווירטואלי החדש של סמסונג, , אך להבדיל מאשר ב-S8, ללא כפתור ייעודי להפעלתו.

עוד דווח כי סמסונג הזמינה מהמפעל 300,000 יחידות של המכשיר המשופץ, ולאחר מכן הרחיבה את ההזמנה ל-450,000 כנראה בשל העניין הרב שיצרו הדיווחים בנושא.

השקתו של ה-Note FE צפויה להיערך ב-7 ליולי לאחר דחייה מהמועד המקורי שתוכנן לסוף החודש הנוכחי. הוא יוצע למכירה תחילה בדרום קוריאה תמורת 650 דולר, לעומת 875 דולר שנגבו עבור Note 7.

שתף:
-פרסומת-
בשגרה סטודנט לתואר ראשון, ומזה מספר שנים מנהל שגרה נוספת ככתב בנושאי טכנולוגיה ובעיקר בתחום הסלולר. באופן כללי מעדיף את ממשק האנדרואיד, ועם זאת מוקיר כבוד רב גם לאפל עוד מימיה תחת ניהולו של סטיב ג'ובס.