אין ספק שאת מקומן של השיחות הקוליות תופסות ההודעות הכתובות, מה שאומר שאנו משתמשים במקלדת של הטלפון החכם במשך דקות רבות במהלך היום. מלבד המקלדת המובנית במכשיר, ישנן מקלדות רבות הנמצאות בחנויות האפליקציות והן יכולות להוות תחליף לא רע לאלה שאנו רגילים אליהן. הנה כמה שכדאי לכם לנסות.

עם Gboard תחפשו בגוגל ישירות מהמקלדת

מתכתבים באמצעות הטלפון החכם ובדיוק צריכים לחפש משהו בגוגל תוך כדי? כנראה שעד היום העתקתם טקסט החיפוש לחלונית החיפוש בגוגל, צפיתם בתוצאות החיפוש והעתקתם את התוצאה הרלוונטית חזרה לאפליקציית המסרים המידיים.

באמצעות סמל ה-G הצבעוני שנמצא בקצה המקלדת הזו ניתן לחפש ישירות בגוגל מכל מקום בו פתוחה המקלדת. החיפוש מתבצע על גבי אזור מקשי המקלדת והופך לנוח במיוחד. בנוסף, ניתן ליהנות מחיפוש אימוג'ים ואנימציות GIF, מצב הקלדה ביד אחת, הקלדה רציפה בהחלקה ותמיכה ב-120 שפות.

להורדה: iOS | אנדרואיד

 

המקלדת של SwiftKey קוראת מחשבות

אחת המקלדות התחליפיות והוותיקות היא המקלדת של SwiftKey. באמצעות בינה מלאכותית לומדת המקלדת את דפוסי ההקלדה שלכם ומנסה לחזות את המילה הבאה שאתם רוצים להקליד. כך הופכת ההקלדה למהירה באופן משמעותי. תוסיפו ליכולות הללו תמיכה בשפות רבות, ערכות נושא המעניקות עיצוב ייחודי, תיקון שגיאות אוטומטי והקלדה רציפה – מה שיוצר ממשק ההגדרות פשוט לתפעול וכולל תכונות רבות שהופכות את ההקלדה לחוויה של ממש.

להורדה: iOS | אנדרואיד

עשו זאת בעצמכם עם Typany

אם אנו מבלים כל כך הרבה זמן איכות ביום עם המקלדת שלנו, כדאי שנוכל לעצב אותה כאוות נפשנו. במקלדת הזו ניתן לעצב כמעט כל פרט. החל מצבעי המסגרת, דרך עיצוב הגופנים ועד הרקע שיופיע מאחורי האותיות. תוכלו לבחור איזו תמונה שתרצו מזיכרון המכשיר ולהגדירה כרקע עבור המקלדת הזו, בין אם זה בן או בת הזוג ובין אם אלו תמונות משפחה.

עוד מסוגלת המקלדת לסייע עם מתקן שגיאות אוטומטי ואפילו תמצאו בה שומר סיסמאות שיחסוך מכם לזכור סיסמאות מסובכות.

להורדה: iOS | אנדרואיד

המהירה ביותר: Fleksy

בזכות אלגוריתם תיקון האיות שלה, כמו גם בזכות מגוון המחוות האינטואיטיביות בהקלדה, נשבר ב-2014 שיא העולם במהירות ההקלדה על מסך מגע באמצעות מקלדת Flexy. אל דאגה, לא רק הקלדה מהירה יש בה, אלא גם נוחה ומעוצבת, זאת בזכות מגוון עיצובים ותוספים שניתן להתקין לה. וכך, בין היתר, ניתן לצרף להקלדות אנימציות GIF משעשעות ותזכו להקליד במקלדת המעוצבת בדיוק לטעמכם.

להורדה: iOS | אנדרואיד

משפרים את האנגלית עם Ginger

גם כאן נמצא עיצובים מרהיבים לצד מנגנון תיקון שגיאות מתוחכם ואת שאר היכולות שכל מקלדת שמכבדת את עצמה מתהדרת בהן. אהבנו במיוחד את המשחקים המובנים במקלדת, כאלה שבמרחק כמה לחיצות יכולים להנעים לנו זמנים מתים. עוד תמצאו בה דרכים נהדרות לשפר את האנגלית באמצעות תיקוני דקדוק, תרגום מובנה בין 50 שפות שונות והקראת טקסט.

להורדה: iOS | אנדרואיד

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.