רמי לוי תקשורת, המפעיל הוירטואלי החל להפעיל בסניפיו גם רשת מעבדות תיקונים למכשירים סלולריים. כחלק מהשירות, יתוקנו מכשירים של כלל הלקוחות גם אם המכשיר לא נרכש דרכו. בין השירותים המציע רמי לוי הוא תיקון מסכים, החלפת רכיבים ופלסטיקה. לרגל ההשקה מציע רמי לוי החלפת מסך למכשירי ה-iPhone 4/4S ב-120 שקל בלבד. מחירים נוספים לדוגמה: החלפת מסך למכשיר גלקסי 2 עומד על 400 שקל ועד 900 שקל לגלקסי אס 4. החלפת מסך לנקסוס 4 – 750 שקל וכפתור Home לדגמי ה-iPhone הקודמים – 100 שקל.

ביטוח מורחב לכולם
אלפי המכשירים הנרכשים מחו”ל ומיובאים לארץ על ידי משתמשים פרטיים לרוב אינם כוללם כל אחריות. גם אם מדובר באחריות יצרן, רוב המשתמשים נמנעים מלשלוח את המכשיר בחזרה לתיקון בשל עלויות משלוח או חשש לאיבוד החבילה. רמי לוי מתכנן להיכנס בדיוק לשוק הזה ומציע אחריות לשירות תיקונים לכלל הלקוחות במחיר של 480 שקל למשך שנתיים ולמצטרפים תינתן 160 שקלים בחזרה בתווי קניה של רמי לוי שיווק השקמה. ואולם, כל תיקון של נזק במכשיר במידה ויהיה, כרוך בתשלום של השתתפות עצמית בסכום הנע בין 120 עד 150 שקל בהתאם לתקלה וסוג המכשיר.

גם ללקוחות החברה מציע רמי לוי שירות דומה, ומי שרכש מכשיר סלולרי יהיה זכאי לאותה תוכנית ביטוח בעלות של 300 שקלים למשך שנתיים והשתתפות עצמית זהה במקרה של תקלה.

עד היום רמי לוי סיפק את שירות התקונים ללקוחות שרכשו דרכו מכשיר באמצעות מעבדות סלדון, שירות אשר דרש מהלקוחות להפקיד את המכשיר ולקבלו מספר ימים אחרי כן. השירות מסופק במספר סניפים של רמי לוי שיווק השקמה בירושלים, נתניה, רמת גן, פרדס חנה, מודיעין שילת, ואשדוד. בהמשך מבטיחים בחברה לפתוח מעבדות בכל 18 הסניפים של הרשת.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • Gal Cohen

  יש מעבדה בפתח תקווה- אור טלקום -מקוצעיים מאוד

  מתמחים בכל המכשירים הסיניים

  מעבדה זולה זה אור טלקום

 • רוני

  יש מעבדה באזור השרון בנתניה – נוגהפון – nogaphone – יחס אישי וחם ,סבלנות , ושירות מהיר ומקצועי – החלפתי שם מסך לאייפון תוך 40 דקות ,יצאתי עם טלפון שנראה כמו חדש. מאוד מומלץ!

 • לקוח לשעבר

  בס"ד. הייתי ברמי לוי תקשורת זמן רב. התאכזבתי מהיחס ללקוח, ויזה שביטלתי, גררה בשוגג אי כיבוד התשלום, ואז החל הסרט, ניתוק, איום בעורכי דין וכו'. כשבאתי לנקודה לשלם את החוב, נזכרו להודיע לי שאם ביטלתי את האשראי, אז חייב לשלם במזומן ולא בשיק. חבל, הפסידו אותי ואולי עוד כמה אחרים באשמתם הבלעדית.

 • [email protected]

  מעניין מה איכות התיקונים לעומת תיקון אייפון בנתניה

 • Yosi

  חברים שלום , קניתי נייד galaxy s3 בהום סנטר שהתקלקל אחרי 3 חודשים !! , מאז משך 3 חודשים נוספים הנייד מסתובב במעבדות החברה , כל שיחת טלפון מול מוקד השירות מסתיימת ב"יטופל" ולאף אחד אין מושג מה קורה בשירות , פניות הציבור והמוקד זה אותו בחור בשם שי ולא ניתן לעבור אותו ולהגיע לגורם אחר
  אסור בשום אופן לרכוש נייד בהום סנטר !!! ראו הוזהרתם

 • shmulik

  לא היתי נותן להם לתקן אפילו עגלה של סופר, בטח לא מכשיר סלולארי מתקדם. השירות בסניפי רמי לוי בכלל, ורמי לוי תקשורת בפרט,מתחת לכל ביקורת. צריך לחכות שעות בתור לקופה ואותו דבר קורה גם בסניפי התקשורת – נציג בודד ולא מיומן אחד מטפל בסניף שלם, כולל לקוחות חדשים, תיקונים ומה לא.
  תנסו לתפוס את שירות הלקוחות שלהם – תאזרו בהרבה סבלנות כי ההמתנה לוקחת בין 4 ל 5 שנים. ניסיתי להתקשר לשירות הלקוחות במשך 3 ימים, שמתי חיגן אוטומטי, השארתי מספר טלפון לחזרה, כלום לא עזר.
  דרך האתר המצ'וקמק שלהם אי אפשר לבצע שום פעולה, אפילו לא לראות חשבונית, או לשלוח מייל לשירות לקוחות.
  נסעתי לסניף ואחרי שחיכיתי שעה וחצי לנציג השירות שיתפנה (היתי רק שני בתור), ביקשתי שינתק אותי מייד. נכנסתי לסניף באג הסמוך ותוך 5 דקות היתי מחובר לגולן טלקום עם שלושה חודשים בחינם. בגולן כל הפעולות נעשות דרך האתר, כולל שינוי מסלול, אפשר לראות בכל רגע נתון את פירוט השיחות ואת ניצול החבילה.
  רמי לוי צריך להמשיך לעשות את מה שהוא טוב בו – למכור עגבניות בשקל, את הטכנולוגיה שישאיר למישהוא אחר.

  • אבי חצואל

   אל תתקרבו …אין לאף אחד שום כוונה לקיים הבטחות הניתנות במוקד השרות …מחירי התיקון זהים ואף עולים על מחירי השוק…

 • רותם

  איפה יש סניף שלו של מעבדת תיקונים באזור השרון! חייבת להיום!

 • שגב

  כמה עולה תיקון מסך אם יש אחריות ?

 • arye

  כמה עולה להחליף אצלו שקע טעינה לגלקסי?

 • אהרון

  תיקון טלפון בארץ זה אחד הדברים שהכי מפחידים אותי. גם מעבדה מנוסה, עושה זאת לא בזהירות, מוסיפה למכשיר בעיות נוספות, מכניסה חלקים לא איכותיים ומקוריים ולפעמים אף מחליפה חלקים מקוריים תקינים במזויפים. הנושא הזה לא מפוקח בשום מקום. לדעתי כל יצרנית צריכה לעשות כמו אפל, שאם מישהו ראה יש עכשיו באפל סטור כלים מאוד פשוטים לתיקון כל מכשיר, בפשטות ובנוחות, במקום להתעסק עם ברגים ודברים מסוכנים שיכולים לפגוע במכשיר.

 • פר.. אני מזה מאוכזב

  לא ידעתי שהחלפת מסך בסמסונג יותר יקרה מאייפון

  • רכיב טוב יותר = יותר כסף. לאייפון החדש ביותר מסך 4 אינצ' עם רזולוציה נמוכה מ720P.

   • אנונימי

    אתה כנראה לא מבין, כי גם האיכות שכתבת היא הרבה יותר גבוה וגם כשהמסך מתנפץ אז מחליפים את הזכוכית שמעליו שאחראית למגע ולהגן על המסך כי היא זאת שנשברת. אז זה כלל לא קשור לרזולוצית המסך.

 • דן

  יצאו גדולים מקווה שהם לא יפשטו רגל מהמהלך הזה.