אחד מהדברים שבעזרתם מקווה מיקרוסופט (Microsoft) לקדם את מערכת ההפעלה החדשה שלה חלונות 8, במיוחד במגזר הטאבלטים, היא הגרסה החדשה של אינטרנט אקספלורר (Internet Explorer), הלו היא גרסה 10.

החברה משחררת מדי פעם בחודשים האחרונים סרטונים שמציגים את הדפדפן החדש, את התכנון שלו, את יכולות העבודה שלו ועוד. אם להאמין לה, מדובר בדפדפן מהיר, מגיב וכל סופרלטיב אחר שאפשר להצמיד לדפדפן אינטרנט. וזה מובן.

אבל הסרטון הבא, ששוחרר לא מזמן, באמת הצליח קצת להפתיע אותנו. מיקרוסופט עוסקת בנוסטלגיה, לשנות ה-90. החל מ-1996, אז הושקה גרסה 3 של הדפדפן יחד עם גרסת OSR 2 של חלונות 95, נסק אקספלורר לשיאי הפופולריות שלו, גם, וכנראה בעיקר, בגלל שהוא צורף למערכות ההפעלה של החברה. מאז עברו מים רבים, ואקספלורר הפך לדפדפן שכולם אוהבים לשנוא, למרות שהוא עדיין הפופולרי מכולם.

עכשיו, עם השקת חלונות 8 וגרסה 10 של אינטרנט אקספלורר, שגרסת סקירה מוקדמת שלו זמינה כבר גם לחלונות 7, כזכור, הם רוצים שניתן לו עוד פעם הזדמנות. האם הסרטון הזה יגרום לכם לנסות?

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.