עד כמה חשובה המערכת על שבב הבאה של קוואלקום (Qualcomm) לחברה, והכוונה כמובן ל-Snapdragon 820, אפשר ללמוד מהיכולות הנוספות שהחברה מתכוונת לשלב במערכת, והעובדה שהיא יוצאת בפרסום מיוחד עבורן.

אחת התכונות החדשות הללו היא Smart Protect. מדובר ברכיב חומרה שיספק אבטחה משופרת למי שייבחר במערכת שלה, במיוחד בעולם בו הוירוסים לאנדרואיד (Android) רק הולכים ומתגברים.

הרכיב הזה אמור לפי החברה לספק הגנה בזמן אמת כנגד רושעות. עם זאת לא מדובר ברכיב שאמור לבוא במקום מוצרי אבטחה מבוססי תוכנה, אלא כזה שאמור לעזור ליצרניות מוצרי האבטחה לשפר את המוצרים שלהן.

קוואלקום מספרת שהרכיב החדש הוא למעשה רכיב שמשתמש בלימוד מכונה כדי לספק הגנה, סיווג וניתוח של רושעות "הוא יספק מנוע התנהגותי המבוסס על מחשוב קוגניטיבי מתקדם" היא מסרה.

כמו כן מסרה החברה כי היא כבר חתמה על מספר הסכמים עם יצרניות אבטחה שינצלו את הרכיב הזה במוצרים שלהם, וביניהן AVG ו-אוואסט (Avast).

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.