תערוכת האלקטרוניקה השנתית CES 2015 מתקרבת בצעדי ענק ונראה כי היצרניות והחברות שיקחו חלק בתערוכה מתחילות לפזר רמזים וקריצות בנוגע למכשירים שצפויים לקחת חלק בתערוכת האלקטרוניקה הבידורית. כזו היא גם קוואלקום (Qualcomm) אשר צפוייה להציג את סדרת השבבים החדשה שלה. החברה העניקה בחשבון הטוויטר שלה הצצה ראשונה אל מכשיר המבוסס על שבב ה-Snapdragon 800 תוצרת החברה ובתמונה ניתן לראות גב אפור בגימור מוברש עם כפתורי שליטה, בדיוק כמו אלה שנמצאים על דגמי LG מהדורות האחרונים. על-פי הערכות, המכשיר המדובר הוא דווקא ה-G Flex 2, המכשיר בעל המסך הקעור של LG, שפרטים על קיומו כבר הודלו בעבר.

על-פי השמועות מכשיר ה-G Flex2 צפוי לכלול עיצוב לא שגרתי עם מסך קעור כמו קודמו, גב עם יכולות "ריפוי-עצמי" אשר מסוגל להחלים משרטיות ומסך באבחנה של 2K אך על-פי הדיווחים האחרונים, LG תקטין במעט את המסך בהשוואה ל-G Flex המקורי אשר היה מצוייד במסך בגודל 6-אינצ'.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.