את שבבי ה-Snapdragon של Qualcomm ניתן למצוא היום במכשירי הדגל של רוב היצרניות. החל מה-LG G3, דרך ה-Nexus 5 ועד ל-Galaxy S5. ה-Snapgradon היה במשך שנים השבב שייצג בכבוד את מכשירי הדגל השונים והביא אותם לביצועים המרשימים אותם דרשו המפתחים, אם כי נראה שבעיות בייצור של השבב הבא תגרום למכשירי הדגל של 2015, בניהם ה-Galaxy S6 וה-LG G4, להתעכב קצת.

על פי הדיווח של Business Korea, המילה האחרונה מבית Qualcomm, ה-Snapdragon 810, חווה קצת בעיות שיכולות לגרום לעיכוב בייצור ההמוני של השבב – במתחים חשמליים מסויימים, השבב מתחמם יתר על המידה ועלול לפגוע בחלקים בפנימיים של המכשיר, בביצועים שלו, ולעיתים רחוקות גם בנזק לסביבה. בעיות אלו מצטרפות לדיווחים שונים לפיהן קיימות גם מספר בעיות בזיכרון העבודה (RAM) של השבב, וכמו כן ב-Adreno 430, המעבד הגראפי (GPU) של השבב.

בשלב זה, כך נראה, כל החברות יצטרכו להמתין עם ייצור מכשירי הדגל הבאים שלהן. חוץ מסמסונג – לה יכול להיות פתרון אחד, אך גם הוא לא כל כך בר-קיימא: להטמיע במכשירי ה-Galaxy S6 את ערכת השבבים של Exynos, בה גם היא נוהגת להשתמש בהפצה של מכשירים למדינות מסוימות.