ענקית הספורט פומה יוצאת עם אפליקציה ייחודית לאייפון PUMATRAC, המנתחת באופן דינמי מצבים חיצוניים המשפיעים על הביצועים שלנו. בעזרת תובנות אלה, אנו יכולים לנתח ולבדוק כיצד אנחנו מתנהגים בזמן שאנחנו רצים. כל זאת, בשילוב ישיר למהירות, מרחק ושריפת קלוריות.
בשונה מאפליקציות ריצה אחרות, PUMATRAC אינה זקוקה לנתונים ראשוניים על מנת לקבל את התובנות הללו. במקום, האפליקציה משתמשת בעיקר בנתונים סביבתיים המשפיעים על המשתמש כמו: מזג אויר, התקופה בחודש, מיקום, גובה, פלייליסט, זמן ביום, יום בשבוע, עונה בשנה ופעילות ברשתות חברתיות.
מהם היתרונות שלכם?
זה לא אידיאלי לרוץ בגשם, אבל מה עם אתם יודעים שאתם רצים מהר יותר במזג אויר כזה? או כשאתם שומעים מוזיקה מסוימת, PUMATRAC תדע לנתח את כל המידע הזה, על מנת שתנצלו את היתרונות שעובדים טוב יותר עבורכם.
"תתעוררו ואל תלחצו על ה snooze בבוקר" – זאת רק אחת מההמלצות שהאפליקציה תיתן לכם אם הביצועים שלכם בשעות הבוקר טובים יותר.
איפה רצים פה?
הגעתם ליעד לא מוכר, עיר או ארץ זרה, PUMATRAC תדאג לעדכן אתכם בכל מסלולי הריצה המומלצים באזור, על פי מיקומכם. יצרתם מסלול ריצה חדש? מצוין, שתפו אותו עם כל העולם באופן פשוט, וכך האדם הבא שיחפש מסלול ריצה יראה את ההמלצה שלכם כולל המרחק המדויק, יחד עם תמונתכם וירוץ באותו המסלול.
ומה עם קצת סטייל?
PUMATRAC חושבת על הצעד הבא שלכם. האפליקציה מעדכנת עבורכם ברשתות חברתיות, ממליצה לכם בזמן אמת ואפילו תציעה לכם 'מזרזי' מוטיבציה, הכל כדי שתגיעו לתוצאות טובות יותר.
בנוסף, קיימות כל האפשרויות ה'מסורתיות' – שריפת קלוריות, שירותי מיקום, מרחק ולוחות תוצאות. יחד עם חנות אינטרקטיבית בתוך האפליקציה, שתדע להמליץ מה כדאי במיוחד עבורכם, על פי הנתונים שלכם.

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.