סוני ממשיכה לחבק את המפתחים העצמאיים ופותחת גם בחנות המקוונת של ה'פלייסטיישן ויטה' (Playstation Vita), קטגוריה של מפתחי אינדי. מדובר בבשורה הן עבור הגיימרים והן עבור המפתחים – הגיימרים נהנים מכותרים נוספים אשר זמינים להורדה עבור הקונסולה והמפתחים נהנים מערוץ הפצה נוסף. זאת לאחר שבסוני פתחו כבר קטגורית 'אינדי' בחנות המקוונת של ה'פלייסטיישן 3' (Playstation 3).

ההכרזה מגיעה לאחר תערוכת E3, כשבאירוע של סוני דאגה הענקית היפנית להדגיש את חשיבות מפתחי האינדי לחברה וקראה למספר מפתחים להדגים את המחשקים שלהם על הבמה באולם הכנסים המפואר בלוס-אנג'לס. בחברה אף הציגו מודל חדש עבור קונסולת ה'פלייסטיישן 4' בו מפתחי אינדי יוכלו לפרסם את מרכולתם בעצמם ב-PSN Store, החנות המקוונת של הפלייסטיישן 4 (Playstation 4) ללא תלות במפיצה, בדיוק באותו האופן בו הם מעלים משחקים לחנויות היישומים המקוונות של אפל או גוגל.

וידאו: משחקי האינדי החדשים ב-PS Vita

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.