רובנו מצלמים ומצלמים ו… מצלמים, אבל האם התמונות יוצאות מגזרת המסך? כמעט שלא. פתרון חדש של חברה צרפתית מאפשר לנו להדפיס את התמונה שצולמה זה הרגע במכשיר החכם בתוך פחות מדקה: הכירו את Prynt.

המדפסת הקטנה נראית כמו כיסוי עב כרס המתממשק למכשיר הטלפון. ברגע שנלביש את הכיסוי, נוכל לצלם ולהדפיס את התמונה הרצויה בקלות ובפשטות, בדיוק כמו שזה נשמע, אבל כאן גם מגיע הטוויסט: בכל צילום תמונה דרך האפליקציה הייעודית, היא גם מצלמת מספר שניות של וידאו לפני ואחרי הלחיצה ומעלה זאת לענן. כאשר נציץ בתמונה שהודפסה דרך האפליקציה, נגלה כפתור פליי המוצג עליה ובלחיצה נקבל תמונה "חיה" המשולבת במציאות רבודה בתוך התמונה.

המדפסת כשלעצמה מסוגלת כרגע להכיל רק דף נייר אחד, אך בחברה מבטיחים כי הדגם הסופי יוכל להכיל עד 30 דפים וגם זמן ההדפסה יקוצר בחצי. היא תהיה תואמת למכשירי האנדרואיד ו-iOS עם גודל מסך מינמלי של 4 אינץ’ ויותר ומתחברת בצורה אלחוטית (Bluetooth).

אם הרעיון נראה לכם מגניב, תוכלו לתמוך בו באתר מימון ההמונים קיקסטרטר כאשר הוא יעלה בחודש ינואר הקרוב, ומחירה של המדפסת יעמוד על מחיר של 99 דולרים בלבד. צפו בהדגמה ובראיון שנתן מנכ”ל החברה לאתר TechCrunch.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.