מכשירי הדגל החדשים של סמסונג (Samsung), ה-Galaxy S8 (גלסקי אס 8) ו-Galaxy S8 Plus (גלקסי אס 8 פלוס), שהושקו לפני מספר שבועות בלבד כבר זוכים לתארים כמו 'מכשירי האנדרואיד הכי טובים בשוק', אבל תמונות חדשות שהודלפו חושפות כי לפחות אחד מהם היה יכול להיות טיפה יותר טוב.

האתר SamMobile פרסם תמונה, שנראית ספק אמיתית ספק עבודה ביישום עיצוב תמונה, של מכשיר Galaxy S8 Plus כאשר בגבו נמצאת מצלמה בעלת עדשה כפולה. לפי האתר, מדובר בדגם אבטיפוס מוקדם של המכשיר כאשר סמסונג שקלה לשלב בו מצלמה כפולה, אך לבסוף החליטה לוותר.

יש כמה תאוריות שתומכות בהשערה הזו, שכן כרגע אין הבדל ממשי בין ה-S8 ל-S8 Plus מעבר לגודל המסך – עובדה שלא ממש מתיישבת עם השקות קודמות של סמסונג שהשיקה שני מכשירים שונים עם הבדלים יותר ממשיים שאכן הצדיקו את ההבדלה. מעבר לכך, מכשירי ה-iPhone 7 Plus וה-LG G6 שהושקו מוקדם יותר השנה כבר מגיעים עם מצלמה כפולה, כך שהגיוני שסמסונג תרצה להשוות את תנאי המשחק ולהציע את כל מה שמציעות החברות האחרות.

מה שכן, ניתן לראות כי בתמונה של המכשיר לא מופיע חיישן טביעות האצבע בגב המכשיר, אשר כן מופיע בגרסה הסופית, מה שמלמד על כך שאכן מדובר באבטיפוס ראשוני – שמועות רבות טענו כי החברה בתחילה תכננה לשלב את החיישן בקדמת המכשיר מתחת לצג, אך לבסוף וויתרה גם על זה כיוון שלא הספיקה לפתח טכנולוגיה מתאימה בזמן, בעיה שגם אפל (Apple) מתמודדת איתה בימים אלה לקראת השקת iPhone 8.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • roynany015

  עוד פעם שמועה
  מה זה רלוונטי ?
  שמועה יכול להיות שהצבע ששקלו היה צריך להיות עם פס כסף באורדו עפור .
  שמועה S8 היה צריך להיקרא S9
  מה אתם רוצים עכשיו שימציאו לכם דאבל מצלמה ?

 • Ghost Rider

  כנראה שהם הבינו ששתי מצלמות זה לא יותר מגימיק

  • רון וייצמן

   בכלל לא. באייפון 7 פלוס שמצלמים עם זום מעבר ל2X המצלמה האופטית מתחילה לפעול וזה מביא לתמונה הרבה יותר חלקה בזום לעומת האייפון 7 הרגיל.

   • CoolR2

    אויש..

 • ‫אוריה גאון‬‎

  ועדיין המצלמה שלו הכי טובה בשוק