נראה כי הפרויקט של גוגל לטלפון מודולרי ממשיך לפי לוח הזמנים המתוכנן וכי כבר שנה הבאה נראה אותו על המדפים. לפי הדיווח של AndroidCentral, בראיון שנתן אחד מראש הצוותים בפרויקט ה-Project Ara, יחד עם ההשקה תיפתח גם חנות מודולים ייעודית התציג המלצות להרכבה וביקורות משתמשים, וכן היא תספק מגוון כלים למשתמש והמלצות מה כדאי לבחור ואילו מודולים יתאימו בהתאם לסל המוצרים שבחרנו.

עוד נאמר כי בדומה לחנות האפליקציות Google Play בה כל מפתח חופשי להעלות את האפליקציה שלו, תהיה אפשרות ליצרנים קטנים למכור למעשה כל מודול שירצו. כלומר, אם מפתח יהיה מעוניין לעלות מודול חומרה שהוא יצר, הוא יוכל למכור אותו בחנות באופן ישיר והגולשים יוכלו לקרוא מידע אודות הרכיב ומה כתבו על המוצר רוכשים אחרים.

כך גוגל מבטיחה היצע גדול הרבה יותר לצרכן הסופי, זאת לצד תחרות רבה ואפשרויות שונות בבחירת הרכיבים להרכבת מכשיר הטלפון האולטימטיבי. לפי דיווחי העבר, יצרניות גדולות כבר מפתחות מודולים שונים אשר יימכרו בעלויות שינועו בין 50 ל-100 דולרים וההשקה הצפויה היא בשנה הבאה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.