דייב בנט, מתכנת במקצועו, הצליח להריץ את Half-Life, משחק הגוף ראשון שפרסם את Valve, ככל הנראה על המסך הקטן אי פעם בו רץ המשחק: המסך של ה-LG G Watch.

על פי הסרטון שהעלה לרשת ניתן לראות כי באופן מפתיע המשחק רץ די חלק בשעון לדברי המפתח, קצב הפריימים יכול להגיע ל-30 פריימים/לשנייה במקרה הטוב, או 2 פריימים/לשנייה במקרה של עומס פריטים בתמונה. המשחק גם קרס פעמים רבות.

כפי שניתן לשער, היה צריך בנט להתמודד עם מספר בעיות: ראשית, במקום לשחק עם מקלדת ועכבר, הפעולות בוצעו על מסך קטנטן שמכיל כמובן גם את הכפתורים השונים לשליטה במשחק. שנית, ממשק המשתמש בשעון החכם של LG מתרגם החלקה משמאל לימין כחזרה לחלון הקודם, מה שיכול להוביל לסגירת המשחק פעמים רבות ללא כוונה תחילה.

כפי שכבר הספקתם להבין, המשחק לא באמת ישים ולא ניתן להפיק ממנו את המיטב בשעון חכם, אלא שכוונת המתכנת הייתה להראות שהצליח להריץ את המדמה SDLash3D ב-G Watch. אם אתם בכל זאת מעוניינים לנסות את מזלכם, תוכלו למצוא את ההנחיות בבלוג הרשמי של המתכנת.

שתף:
-פרסומת-
חייל בשירות סדיר, גר באזור השרון אבל בקושי רואה את הבית. חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Need For Speed.
 • Now

  מעבד 810 בשעון בקרוב? יתאים לי לימי החורף הקרירים..

  • 369

   חחחחחחחח עשית לי תלילה

   • Now

    😉