גלקסי נוט 7

תמונות חדשות של Galaxy Note 7 (גלקסי נוט 7) מאת המדליף הסדרתי evleaks חושפות לכאורה את עיצובו של פאבלט הדגל הבא של סמסונג ומגלות כי יופץ בשלושה צבעים חדשים.

בעוד ההכרזה הצפויה תיערך לא לפני חודש אוגוסט, נראה כי כבר עתה כל הפרטים הטכניים ידועים, לפחות ברובם. לפי הציוץ האחרון של evleaks אשר הדליף מספר תמונות יח"צ של המכשיר המדובר, טוען כי מלבד העיצוב החיצוני שיישאר זהה לדגמים הקודמים בסדרה, יגיע הפאבלט בצבעי שחור (Black Onyx), כסוף (Silver Titanium) וגוון מסוים של צבע כחול (Blue Coral). בדומה להדלפות הקודמות, חדי העין יבחינו בקימורי המסך העדינים יחסית בהשוואה למכשיר הדגל הנוכחי של היצרנית Galaxy S7 Edge.

שמועות והדלפות אחרות טוענות גם כי לראשונה סמסונג תשלב במכשיר שלה סורק רשתית. כראייה לכך, ניתן למצוא בהדלפות אחרות מספר תמונות של חלקן העליון של המכשיר בהן נראה היכן ימוקם הסורק – בסמוך לחיישן הקרבה והמצלמה הקדמית.

על פי המידע שנאסף עד כה, ייתכן ותצוגת המכשיר החדש תגיע בגודל 5.7 אינץ' וברזולוציה 2K, מצלמה אחורית ומצלמת סלפי באיכות 12 מגה-פיקסל ו-5 מגה-פיקסל בהתאמה, עמידות למים בתקן IP68, טעינה מהירה בחיבור USB-C וכן מיקום לכרטיס הרחבה שנעדר מהדגם הקודם בסדרה.