מיקרוסופט בהכנות כבר לעדכון הגדול הבא למערכתה Windows 8, והשמועות בחודשים האחרונים לא משאירים הרבה ספק כי Windows Blue תהיה הבאה בתור, והנה גם לא חלף הרבה זמן, וכבר גרסה ראשונית לפני שחרור דלפה לרשת.

משתמש מהפורום WinForum העלה תמונה המציגה גרסת פיתוח של המערכת שדומה מאוד ל… Windows 8. לא שציפינו להבדלים מאוד גדולים, אבל בכל זאת הוא ידע לציין כי כן ישנם תוספות ועדכונים. צילומי המסך הם מכל אורך ההתקנה, ולדברי המשתמש הוא ביצע התקנה מלאה מקבץ ISO בנפח 2.63 ג’יגה והגרסה המותקנת היא 9364 32bit.

השינויים כאמור אינם רבים, אך נוספו מגוון גדול של התאמות לתפריט ההתחלה אשר מאפשר כעת להציג אריחים קטנים יותר. ניתן כעת גם להפעיל אפליקציות זה לצד זה בחלוקת המסך לאמצע, דבר שימושי בהחלט לבעלי מסכים גדולים וכן נוספו הגדרות שונות להתאמה מירבית של מסך ההתחל.

הדפדפן שבמערכת כבר קופץ לגרסה 11, אולם מהצילומי המסך לא ניתן להבין עדיין מה הם השינויים. ל-Charm Bar (הסרגל הימני) נוספה אפשרות חדשה – שיתוף צילום מסך וכפתור Play. ישנה גם אינטגרציה טובה יותר עם שירותי מיקרוסופט כמו SkyDrive והתאמה של צבעי המערכת.

אם חיפשתם הוכחה נוספת, ישנו סרטון שדלף המציג את הממשק החדש, כך שכל הדברים הללו ויותר מכך צפויים להגיע לגרסה הבאה, שעל פי השמועות הקודמות היא תגיע לקראת סוף השנה.