את המנגינה הזאת אי אפשר להפסיק: אתר פופקורן טיים (Popcorn Time), שסיפק צפייה ישירה בסרטים ובסדרות באמצעות הזרמת וידאו בשימוש של טורנטים והורד מהאוויר, חזר במפתיע בגרסה חדשה.

האתר, שהורד לפני מספר חודשים עקב תביעה של ארגון זכויות היוצרים האמריקאי MPAA בטענה להפרת זכויות יוצרים ופיראטיות, חוזר בגרסה חדשה ומפתיעה להורדה כשהפעם, מבטיחים מפתחי התוכנה, תהיה נטולת באגים וכן מספר אפשרויות חדשות כדוגמת בחירת איכות הצפייה בסרט ועוד. למעשה, מאז הורדת התוכנה המקורית מהאוויר, קמו להם מספר אתרים שמציעים חלופה לתוכנה המקורית כמו הגרסה הקהילתית וזו המאפשרת הזרמה ישירות מהדפדפן דרכה יכולים המשתמשים לצפות בסרטים ובסדרות בהזרמה ללא התקנת תוכנה חיצונית נלווית כלשהי.

צוות הפיתוח המקורי הודיע בבלוג כי הם יהיו פחות פעילים בצד פיתוח התוכנה ויותר להתמקד ב-Butter, פלטפורמה המספקת תוכנה חוקית המבוססת על Popcorn Time להזרמת תוכן. כך מקווים כי מפתחי צד שלישי יפיצו גרסאות שונות שיסייעו להשתתפות במאמץ מול גורמי האכיפה.

למרות זאת נראה כי שובו של האתר לאוויר עד לסגירתו בשנית תהיה רק עניין של זמן. ארגון הזכויות היוצרים האמריקאי הודיע כי יפעל שוב לסגירת האתר והשבתת התוכנה המדוברת כמו גם אתרים נוספים שקמו בתקופה האחרונה. עם זאת, נראה כי מפתחי התוכנה לא ממש מתרגשים מהאיומים של הארגון שכן מדי יום צצים להם אתרים אחרים שמתמקדים בנושאי הפיראטיות.