מסכי הסמארטפון עוברים מהפכה בשנים האחרונות. גדולים יותר, דקים יותר, גמישים וכעת גם שקופים. חברת Polytron Technologies מפתחת בימים אלה סמארטפון שקוף לגמרי. המכשיר שהוצג לאנשים של Mobile Geeks הוא שקוף, כך שניתן להתבונן דרכו וגם ברכיבים הפנימיים שבו.

המכשיר שהוצג מאפשר יכולות מסך מגע מולטי-טאץ’ שעליו התמונה מוקרנת, דבר שכבר למדנו שלא אמור להפריע גם כאשר צופים בוידאו ותמונות על הזכוכית השקופה. הטכנולוגיה המשתמשים בה ב-Polytron היא זכוכית מיוחדת הנראית אטומה כאשר המכשיר כבוי והופכת לשקופה כאשר המסך דלוק.

באב הטיפוס שבוידאו שבהמשך אמנם לא רואים מערכת הפעלה שרצה בפועל, אלא ספרות דיגיטליות המשתנות כהוכחת יכולת של המסך. גם מספר רכיבים שם כמו כרטיס הזיכרון והסוללות חשופים ונראים מבעד לזכוכית, ואת אלו אומרים בחברה, יכסה כיסוי מתאים. אמנם אין כאן חומרה או תוכנה ממשית כדי להפעיל את המכשיר, אך בחברה מייעדים זאת ליצרניות הסלולר הגדולות אשר יטמיעו את המסך במכשיריהם וישלבו את יכולות החומרה השונות שברשותם וכך יוכלו להשיק עם הטכנולוגיה הזו מכשירים עם מסך שקוף לגמרי.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.